Pronosticheaza gratuit rezultatele la CM si poti castiga 1000000 euro

Mnoho propagačních akcí souvisejících s mistrovstvím světa neproběhlo se ještě objevilo, ale bez ohledu na to, kolik se jich objeví, je velmi těžké uvěřit, že ji překonají jako cena sázkové kanceláře Netbet. Má prize pool 1 000 000 eur, který může vyhrát jeden člověk. Účast v promo akci vás navíc nestojí absolutně nic. || Česky 530


5b18411736318_1528316183.jpg


Ce trebuie sa fac?

Toti utilizatorii Netbet, fie ei vechi sau noi, sunt eligibili, pentru a putea participa trebuind sa accesezi promotia. Pe pagina vei observa un tablou cu toate cele 8 grupe de la Campionatul Mondial. In prima faza, trebuie sa alegi echipele care vor termina, in ordine exacta, pe primele doua locuri in fiecare grupa. Po výběru všech týmů se program automaticky zobrazí ve spodní části osmifinále dle vašeho výběru. Poté tipuje týmy, které postoupí do čtvrtfinále, semifinále a finále, které obsadí 3. místo, respektive vítěze mistrovství světa. Každý účastník může vyplnit tabulku pouze jednou, uzávěrka je ráno 14. června v 01:59.

Po vyplnění celého obrázku budete požádáni o vyplnění na Netbet, e-mailovou adresu, mobilní číslo a, i když to může znít divně, zaškrtněte políčko, jako byste nebyli robot. Poté vyberte tlačítko pro odeslání předpovědi. Několik sekund po stisknutí tohoto tlačítka obdržíte kód na svůj mobil, kód, který musíte zadat do pole, které se objeví ihned po odeslání formuláře.


O odměnách

Tipujte zdarma výsledky na mistrovství světa a můžete vyhrát 1 000 000 eur, pokud vámi předpovídaný obrázek vypadá přesně jako ve skutečnosti, včetně vítěze malého finále, ale také mistra světa. Pokud se dvěma nebo více uživatelům podaří správně předpovědět celý obrázek, cena se mezi ně rozdělí rovným dílem. Je třeba říci, že pokud jste nový uživatel a odešlete formulář, ale i způsob ověření (kopii bulletinu) do 48 hodin od registrace obdržíte sázku zdarma 50 lei. Sázka zdarma musí být vsazena do 7 dnů od půjčení za minimální poplatek 2,00.


Souhrn

  • Pokud nemáte účet Netbet, vytvořte si jej zde
  • Vstupte do promo akce „Mistrovství světa – 1 000 000 Euro“
  • Předpokládejte správně všechny týmy, které se kvalifikují na osmé mistrovství světa, pak ty, které postoupí do čtvrtfinále, do semifinále, do finále, kdo se umístí na 3. místě a kdo vyhraje mistrovství světa
  • Pokud odeslali jste formulář do 48 hodin od registrace u Netbet, obdržíte sázku zdarma ve výši 50 lei
  • Sázka zdarma musí být podána do 7 dnů při minimálním kurzu 2,00
  • Pokud správně jste předpověděli celý obrázek, vyhrajete 1 000 000 eur


Pokus vás nic nestojí >>>