Pronosticuri pentru cele mai importante evenimente sportive din 30 martie

Dnes budeme sledovat poslední dvě čtvrtfinále turnaj mužů v Miami, ale také první ženské semifinále, z této fáze vycházejí naše dvě předpovědi.
 

58dca8e3e010c_1490856163.jpg
 

Mužský tenis, Miami: Federer – Berdych (18:00)


Čtvrtfinále, na které se těšíme, odehraje Švýcar Roger Federer a Čech Tomáš Berdych. Vítěz grandslamu na Australian Open a prvním letošním turnaji Masters Federer je blízko k vítězství ve druhém turnaji a získal tak 91. titul v okruhu dvouhry. V Indian Wells Švýcar vyhrál bez ztráty setu a v Miami zatím neztratil ani set. V osmifinále měl ale Federer velké emoce, tie-break vyhrál v obou setech před Španělem Robertem Bautistou Agutem. V prvním setu vedl Iberian 5-4 a měl také práci.
 
Tomáš Berddych také ve třech kolech turnaje v Miami neztratil set. Ve všech 3 zápasech se Češka prosadila v prvním setu 6-3, soupeři byli Rublev, Muller a Mannarino. Na Indian Wells Masters Češka vypadla ve třetím kole s talentovanou Japonkou Nishiokou. Jak v Indian Wells, tak v Dubaji, na předchozích dvou turnajích, Čech vypadl ve druhém zápase, ačkoliv vždy vyhrál první set.
 
Federer a Berdych se zatím potkali 23krát, Švýcar vyhrál 17krát. Poslední Berdychovo vítězství přišlo v roce 2013, od té doby odehrál ještě 6 duelů. Ten poslední se hrál letos na Australian Open, Federer vyhrál v minimu setů. Švýcar vlastně v posledních 5 přímých střetnutích neztratil ani set a nemyslíme si, že by to dokázal ani nyní, vzhledem k senzaci, ve které je. Ostatně Berdych na trase zatím žádné velké jméno nepotkal, a proto se nesetkal s žádnými problémy. || Česky: 544
 
Federer Bridge – Berdych: 2:0 Federer (1,74)

 
Tenis žen, Miami: Wozniacki - Karolína Plíšková (20:00)


První semifinále dvouhry žen v Miami se odehraje mezi favoritkou číslo 12 Dánkou Caroline Wozniackou a českou hráčkou Karolínou Plíškovou, nasazenou dvojkou. Ani jedna z nich zatím neztratila ani set. Plíšková tak ve druhém kole porazila Brengleovou, ve třetím Putincevovou, v osmém Strycovou a ve čtvrtfinále Lucic-Baroniovou. V Indian Wells se Plíšková zastavila v semifinále, Světlana Kuzněcovová ji porazila ve dvou setech, oba skončily tie-breakem. To bylo poté, co porazil Muguruzaovou ve čtvrtfinále ve dvou setech, rovněž v tie-breaku. Plíšková letos vyhrála už dvě finále. Toto jsou turnaje v Brisbane a Dauhá.
 
Wozniacká prohrála v roce 2017 dvě finále, jedno z nich bylo těsně před Plíškovou, nyní odhodlanou k odvetě. Až do semifinále turnaje v Miami Dánka porazila Varvaru Lepchenkovou, Soranu Cirsteaovou, ve druhém setu odstupující Garbine Muguruzaovou a Lucii Šafářovou. V Indian Wells se Wozniacki zastavil na ubytovně.
 
Plíšková a Wozniacki se zatím potkali 4x, Dánka vyhrála 3x, jediné letošní vítězství Plíškové bylo ve finále v Dauhá, 6-3; 6-4. Oba hráči si na tomto turnaji usnadnili zápasy, takže si dnes myslíme, že uvidíme zápas. Mimochodem, všechna 3 vítězství Wozniackého nad Plíškovou skončila ve 3 setech.
 
Wozniacki-Pliskova Tip: více než 21,5 her (1,84)