Pronosticuri pentru principalele evenimente sportive din 25 martie

Z 9 dnešní zápasy v přípravném CM, evropském prostoru, nás žádný nezaujme. Místo toho jsem našel pár zajímavých házenkářských zápasů.
 

58d644f2da3cf_1490437362.jpg
 

Mužská házená, Pohár EHF: Benfica – Melsungen (18:00)


V předposledním kole skupiny B Poháru EHF se Benfica doma střetne s Melsungenem. Oba jsou na prvních dvou místech, což vede ke kvalifikaci ve čtvrtfinále, oba se 6 body. Ve dvou domácích zápasech v této soutěži porazila Benfica Helvetia Anaisutana 33-28 a Cocks 26-25. Na druhou stranu, Melsungen se také potýkal s problémy ve Finsku, když porazil Cocks pouze 29:28. Anaisutana však byla poražena Helvetií 22.–23.
 
Na začátku týdne Melsungen na německém šampionátu snadno porazil Gummersbach venku 30:23, zatímco Benfica doma jen remizovala s Aquas Santas. Ve skupinovém turné Melsungen jasně zvítězili nad Benficou, skóre 32-22. Nyní si myslíme, že rozdíl nebude tak velký, ale neviděli bychom portugalský tým, aby zvítězil.
 
Benfica – Předpověď Melsungen: Victorie Melsungen (1,51)
 

Mužská házená, Liga mistrů: Nantes – PSG (21:45)


V osmifinále VELUX Champions nás čeká souboj dvou týmů z Francie. Řeč je o Nantes a PSG, prvních dvou v šampionátu. V Lidl Starligue, francouzském šampionátu, je dělí jen jeden bod, oba zatím utrpěli pouze jednu porážku. V hlavních skupinách vyhrazených pro nejlepší týmy skončilo PSG druhé ve skupině s Barcelonou, Veszprem, Flensburg, Kiel, Silkeborg, Wisla Plock a Schaffchausen. Na silnici Pařížané nezlomili hubu veletrhu, byli poraženi Barcelonou a Kielem a vyhráli o jediný gól rozdílem proti Veszprému a Flensburgu.
 
Nantes vyhrálo skupinu mírně nižších týmů spolu s Motorem Zaporoje Besiktas, Dinamo Bukurešť, Holstebro a U.Minho. Až do kvalifikace do osmifinále Ligy mistrů VELUX hrálo Nantes play-off proti týmu na druhém místě ve druhé skupině týmů s nižším hodnocením. Řeč je o La Rioja, kterou venku porazil 31:25 a doma 37:31. V domácích zápasech skupiny Nantes prohrálo o dva góly s Motorem Zaporoye a poměrně tvrdě zvítězilo s Dinamem a U.Minhem.
 
V posledním zápase šampionátu asi před 3 měsíci Nantes doma porazilo PSG 37:31. V minulé sezóně však byla poražena 17-24. Bylo to jediné z předchozích 9 přímých střetnutí doma, ve kterém bylo Nantes poraženo více než brankovým rozdílem. Vzhledem k poslednímu výsledku za 3 měsíce, ale také skutečnosti, že PSG ve většině venkovních zápasů Ligy mistrů nezářilo, věříme, že Nantes nebude poraženo o více než tři góly.
 
Nantes Prediction - PSG: Nantes (+3,5): 1,51