Rambursare daca FCSB nu castiga

Vítězství FCSB v osmifinále Evropské ligy dává naději příznivcům týmu trénuje Nicolae Dica, aby se kvalifikoval do osmé soutěže. Mnoho fanoušků bude nadšených a vsadí na vítězství FCSB i v tomto kole. Pokud máte toto na mysli, ideální bookmaker pro uzavření takové sázky je Netbet, protože zde bude váš vklad vrácen, pokud tak neučiníte.


5a8ea1af6bdde_1519296943.jpg


Ce trebuie sa fac?


Akce platí pro všechny uživatele Netbet, nové i staré. Stačí se do pátečního večera do 00:05 přihlásit do promo akce na této stránce a vsadit si na tiket na vítězství FCSB předem a jednotlivě. Abyste se kvalifikovali do promo akce, musíte umístit alespoň 100 lei. Kurz je 12,25, což znamená, že pokud FCSB vyhraje, vyhrajete minimálně 1 225 lei. Pouze hráči se zemí pobytu v Česká republika mají nárok na postup o (což musí být alespoň 100 lei). Sázka zdarma bude připsána do 48 hodin od konce zápasu mezi Laziem a FCSB. Musí být vsazeno do 7 dnů na minimální kurz 2,00, v případě vícenásobného tiketu musí mít každý výběr minimální kurz 2,00. Pokud je vítězná sázka využívající sázku zdarma, obdržíte na účet pouze zisk, nikoli hodnotu sázky zdarma.


Despre rambursare


Vei primi o rambursare daca FCSB nu castiga in valoare de 50 lei, indiferent de miza pe care ai plasat-o (care trebuie sa fie minim 100 lei). Freebetul se va credita in cel mult 48 ore de la incheierea partidei dintre Lazio si FCSB. Acesta trebuie pariat in termen de 7 zile pe o cota minima de 2.00, in cazul unui bilet multiplu fiecare selectie trebuind sa aiba cota minima 2.00. Daca pariul utilizand freebetul este castigator, in cont vei primi doar profitul, nu si valoarea freebetului.


Souhrn


· vy jeden zde

· Zaregistrujte se do promo akce „Bezplatná sázka 50 Kč– FCSB v UEL“ z této stránky

· Umístěte předživou a jedinou sázku na tiket do FCSB vítězství v zápase s Laziem

· Sázka musí mít minimální sázku 100 lei

· Pokud FCSB nevyhraje, získáte sázku zdarma v hodnotě 50 lei

·         Frebetul trebuie pariat in 7 zile pe o cota minima de 2.00, in cazul unui bilet multiplu fiecare selectie trebuind sa aiba cota minima 2.00


Své případné prohry snížíte pomocí tato promo akce