Rambursare de 400 Kčdaca ai ghinion la Australian Open

Mimo sázkové mistrovství s celkovými cenami 250 000 Kčsouvisejících s Australian Open , sázková kancelář Unibet představuje promo akci, při které bude váš vklad vrácen, pokud hráč, na kterého vsadíte, dramaticky prohraje. Oba uživatelé Unibetu se mohou zúčastnit obou akcí, ať už jsou noví nebo staří. Pokud jste vsadili, že vítězný hráč prohrál, váš vklad by byl vrácen. Protože účelem promo akce je vrátit váš vklad v případě, že jste měli tu smůlu, že vámi vybraný hráč vedl v setech 2:0, ale prohrál zápas.


5a5f0ebc11c92_1516179132.jpg


Ce trebuie facut?


In primul tur in turneul masculin s-au inregistrat 3 situatii in care jucatorul care conducea cu 2-0 la seturi a pierdut meciul. Daca ai fi plasat un pariu conform caruia jucatorul care a avut victoria in mana a pierdut, miza ti-ar fi fost rambursata. Fiindca scopul promotiei este de a iti rambursa miza in cazul in care ai avut nesansa ca jucatorul ales de tine sa conduca la seturi cu 2-0, dar sa piarda meciul.


Toto není promo akce. chtěli bychom mít prospěch, ale být „nebeskou rukou“ pro případ, že by se stal výše zmíněný scénář. Pro účast v promo akci se nemusíte nikde registrovat, postačí si předem vsadit na vítězství hráče (svobodného muže) na Australian Open. Náhrada bude v hotovosti, bez provozních podmínek, minimální vklad pro uskutečnění je 25 Kča maximální 400 Kč. Pokud budete mít na Australian Open smůlu, obdržíte maximální náhradu 400 Kč, sázky s vyššími sázkami nebudou vráceny. || Česky: 534


Rezumat


·         Daca nu ai cont la Unibet inscrie-te aici

· Uzavřete sázku před živým přenosem na vítězství hráče na stole mužské dvouhry Australian Open

· Pokud hráč podle vašeho výběru prohraje zápas, po kterém vedl 2:0 k sadám sázek, budou vám peníze vráceny

· Promo akci můžete využít, kdykoli dojde k tomuto neštěstí

· Pro vrácení vaší sázky musí být minimální sázka 25 Kča maximální 400 Kč.


In cazul unui asemenea ghinion la Unibet vei fi rambursat cash