Hodnocení sázení se stalo ještě objektivnějším!

Incepand de astazi nu vom mai lua in calcul toate voturile in Hodnocení sázení. Toto rozhodnutí bylo učiněno kvůli skutečnosti, že někteří zástupci některých sázkových kanceláří si vytvořili několik účtů, aby mohli hlasovat a postoupit v raitingu.
 

58f9ec1bcc3aa_1492773915.jpg

Původně jsme uvažovali nabídnout každému možnost hlasovat u sázkové kanceláře, na kterou si vsadili, takže jsme neuplatňovali žádná omezení. Nedávno jsem objevil řadu účtů vytvořených speciálně pro hlasování u konkrétní sázkové kanceláře a objektivita hodnocení sázkařů utrpěla.

Počínaje 21. dubnem 2017 se hlasy v hodnocení sázek udělují odlišně. Vyvinuli jsme algoritmus, jehož prostřednictvím budou ode dneška zohledňovány pouze hlasy aktivních uživatelů Intelbet na webu. Hlasy zaznamenané na účtech speciálně navržených k hlasování pro konkrétní sázkovou kancelář již nebudou brány v úvahu.

Nadále však budeme s otevřenou náručí vítat naše skutečné uživatele: ty, kteří čtou blogové příspěvky, píší na svůj vlastní blog, odebírají naše profesionální odborníky a sázkaře, komentují stránky a obecně vykazují minimální aktivitu na webu

Pokud jste ještě nehlasovali, prosím hlasujte bookmakera, na který sázíte, v nejčestnějším a nejobjektivnějším hodnocení v Česká republika. Nebudeme tolerovat žádné jednání, které by mohlo zpochybnit objektivitu a poctivost tohoto hodnocení.