Real Madrid are cota 13 la calificare

Nejjasnější vítězství v prvním zápase čtvrtfinále Ligy mistrů bylo získal Real Madrid, který minulý týden vyhrál venku 3:0 proti Juventusu. Naposledy se Juventus prosadil rozdílem 3 branek při tripu z vyřazovací části Ligy mistrů v sezóně 2014-2015, obětí byl Dortmund. Pochybujeme však, že nyní Juventus dokáže překonat rozdíl Ligy mistrů alespoň o 3 góly. Pokud jsou kurzy Realu Madrid obvykle příliš nízké na to, aby stálo za to na ně vsadit, nemůžeme totéž říci o domovské stránce online Betfair podle které má Real Madrid hodnocení 13 v kvalifikaci.


5acdf79b0e322_1523447707.jpg


Co musím udělat?


Pot participa la promotie doar cei care isi vor crea cont pana la ora partidei (miercuri, 21:45) utilizand codul ZFBNCA. Dupa inregistrare plaseaza un pariu pre-live si singur pe bilet pe faptul ca Real Madrid se va califica in semifinalele Champions League. Cel mult 5 Kčse califica in vederea cotei marite. Daca vei plasa o miza mai mare diferenta se va calcula la cota de pe site, care in acest moment este 1.005. Practic, nu are niciun sens sa plasezi o miza mai mare.


Despre recompensa


Dupa partida miza ti se va rambursa cash, in vreme ce restul pana la 65 lei il vei primi sub forma de freebet in cel mult 24 ore. Freebetul trebuie pariat in termen de 30 zile de la creditare pe o cota minima de 1.2, in cazul unui bilet multiplu cel putin o selectie trebuind sa aiba cota minima 1.2. Atat pariul pe calificarea lui Real Madrid, cat si cel folosind freebetul trebuie plasate din piata Sportsbook.


Rezumat


·         Creeaza-ti cont la Betfair pana miercuri, ora 21:45, utilizand codul ZFBNCA

· Umístěte před živé vysílání a jednotlivá sázka na tiket na trhu sázkových kanceláří na kvalifikaci Realu Madrid v duelu s Juventusem

· Maximálně 5 lei bude vypočítáno se zvýšeným kurzem

· V případě více než jistoty že se Real Madrid kvalifikuje, sázka bude vrácena, zatímco zbytek do 65 lei obdržíte jako sázku zdarma na 24 hodin

· Sázka zdarma musí být vsazena maximálně 30 dní na minimální podíl z 1.2 z trhu sázkových kanceláří


Real Madrid nemůže zopakovat chybu Barcelony