Real Madrid tinteste un nou titlu la CM al cluburilor

Bude se konat mistrovství světa klubů v těchto dnech 14. ročník, který začne 6. prosince play-off o čtvrtfinále a skončí 16. prosince finále mezi reprezentací Evropy a reprezentace Jižní Ameriky, pokud nedojde k překvapení. Letos tento ročník hostí Spojené arabské emiráty. Startují vítězové Ligy mistrů ze 6 konfederací, ke kterým se přidá tým z Emirátů. Řeč je o Al-Džazíře, vítězi šampionátu.


5a277e4652707_1512537670.jpg Zdroj fotografie: www.fifa.com


Al-Džazíra bude hrát v play-off 6. prosince o čtvrtfinále proti Novozélanďanům z Město Auckland. Ve čtvrtfinále nás čekají dva zápasy, vítěz play-off narazí na japonský tým Urawa Red Diamonds, Mexičané z Pachucy narazí na Maročany z Wydad Casablanca.


Real Madrid vstoupil do semifinále


Loni titul vyhrál Real Madrid, který ve finále porazil Kashimu Antlers, asijského reprezentanta, 4:2 po prodloužení. Nyní by se Real Madrid mohl v semifinále střetnout s japonským týmem. Dalším týmem, který bude startovat v semifinále, je Gremio, Brazilci před týdnem vyhráli Copa Libertadores. Jihoameričané narazí v semifinále na vítěze mezi Pachucou a Wydadem Casablancou.


Gremio spolu s Wydadem Casablancou a Al-Džazírou jsou na mistrovství světa klubů poprvé. Urawa Red Diamonds také soutěžila v roce 2007, Pachuca v letech 2007, 2008 a 2010, zatímco Auckland City je v soutěži podesáté. Pokud jde o reprezentaci Evropy, Real Madrid usiluje o nový titul na mistrovství světa klubů po těch, které vyhrál v letech 2014 a 2016. Real Madrid je ve skutečnosti prvním týmem, který bude moci obhájit titul získaný před rokem .


Zápasy se budou konat v Abu Dhabi a Al Ain. Sportovní městský stadion Zayed v Abú Zabí má kapacitu 43 000 míst, zatímco Hazza bin Zayed Arena v Al Ainu má pouze 22 717 míst. FIFA pro tuto soutěž vybrala šest hlavních rozhodčích, za účasti Felixe Brycha z Německa, asistovali mu krajané Mark Borsch a Stefan Lupp a videoasistenti Artur Soares Dias z Portugalska, Clement Turpin z Francie a Felix Zwayer z Německa.


5a277e617bf5e_1512537697.jpg Zdroj fotografie: www.nigerianeye.com


Real Madrid je jasným favoritem v názvu


Údaje o soutěži, tabulka zápasů, ale také hlavní sázky všech zápasů najdete na této stránce. Neměli bychom zanedbávat nabídku této sázkové kanceláře, která již má kurzy na dva zápasy, ve kterých známe oba soupeře. Existuje více než 100 možností na zápas, určitě najdete alespoň jednu, která vás zaujme. Dá se říci, že v zápase mezi Al-Jazira a Auckland City nastupuje arabský tým jako favorit a v zápase mezi Pachucou a Wydad Casablanca mají první šanci na výhru Mexičané. Sázky, které s největší pravděpodobností potěší uživatele, nás žádají, abychom předpověděli, zda tým vyhraje rozdílem jednoho, dvou nebo tří gólů, pokud kterýkoli tým vyhraje obě kola, ale také abychom předvídali výsledek a počet gólů do 15 minut.


Kromě možností pro dva zápasy těží online dům také z antepost sázek. Real Madrid usiluje o nový klubový titul na mistrovství světa, začíná z dálky s první šancí, jen kvůli hrozné smůle to není nutné. Smůla, která se měla stát loni ve finále, kdy Madrileniané vyhráli až po prodloužení.


Je pravda, že Real Madrid neprochází vnitřně dobrým obdobím, není vyloučen z emocí nebo dokonce vyřazen žádným týmem na mistrovství světa klubů. Papírově ale tým vedený Zinedinem Zidanem začíná z dálky s první šancí na titul, sázková kancelář si stanovila kurz 1,16. Je zřejmé, že Brazilci z Gremia začínají s druhou šancí, která je při zisku trofeje uváděna s 5,5. Další kurz je 41,0, který patří Maročanům z Wydad Casablanca. Je však nepravděpodobné, že v semifinále dojde k nějakému překvapení, poslední dějství se hraje mezi Realem Madrid a Gremiem. || English: King James Version 545


Vor iesi madrilenii din pasa proasta cucerind trofeul?


Sursa foto Feat: www.efe.com