Red Bull Salzburg - Dinamo Záhřeb

První zápas nerozhodl o osudu tohoto dvojkola, takže bude rozhodující konfrontace v Rakousku mezi Red Bull Salzburg a Dinamo Záhřeb. V kole byl stav 1:1 poté, co se v 59. minutě trefil Valentino Lazaro a Záhřeb z penalty vyrovnal. Samozřejmě, že Rakušané začnou v tomto zápase z mnohem lepší pozice, když uvážíme, že si užívají výhodu venkovní branky a že hrají na svém hřišti.

Dinamo Záhřeb ale bude extrémně motivované a pokusí se co nejdříve skórovat do rakouské branky. Remíza vyšší než 1:1 by je tedy poslala do skupin Ligy mistrů. Obránci Salcburku musí být velmi opatrní s chorvatskými útočníky, kteří doufají, že pomohou Dinamu znovu se připojit ke skupině. || English 530

Anul trecut, in Champions League, Zagreb a reusit sa invinga Arsenal in prima partida, insa dupa aceea nu si-a mai adjudecat nicio victorie si a terminat pe ultimul loc in grupa. Pentru Salzburg, de cealalta parte, aceasta este cea de-a douasprezecea campanie de calificare in Liga.
 

Sázky na Red Bull Salzburg – Dinamo Záhřeb


Týmy se zatím utkaly 5x a Salcburk ani jednou neprohrál. Nicméně stojí za zmínku, že oba týmy skórují (kurz 1,85 na Sportingbet) a že padne více než 2,5 gólu (kurz 1,85)