Regulament pariuri sportive Betano

Pravidla sázkové kanceláře jsou poměrně těžkopádná, a proto mnoho sázkařů nemá čas / toužím si to přečíst.
 
Někdy máte dojem, že na to spoléhají bookmakeři, když se vplíží do určitých zásadních pravidel, často uplatňovaných v určitých sportech. Mohli jste se tak vidět v situaci, kdy z celého srdce sledujete konec zápasu a čekáte na jeho konec, abyste zjistili, zda tipování vyhrává nebo ne, když ve skutečnosti na základě pravidel sázkové kanceláře , o předpovědi rozhoduje dlouhý čas.
 

thumb_594cba0f118ed_1498200591.jpg
 
Sázková kancelář Betano je již několik měsíců „na vlně“ a je velmi milována rumunskými uživateli, zejména díky bohaté nabídce sportovních sázek, ale nejenom. Ve výsledku je velmi důležité, aby pravidla znali všichni sázkaři, kteří mají pár „kuřat“. V následujícím proto poukážeme na nejdůležitější pravidla online domu Betano týkající se sportovního sázení.
 

Zde vidíte důvody, proč tolik uživatelů preferuje Betano

 

1. Fotbal

Pravděpodobně nejdůležitějším pravidlem v „královském sportu“, pokud jde o sázky na Betano, je cílení na střelce. Pokud tedy vsadíte na Predikci skóre – Scorecast a příslušný hráč nebude uveden do zápasu nebo nastoupí po vstřelení prvního gólu, tipování nebude zrušeno, ale bude vzato v úvahu. vezměte v úvahu skóre zápasu. Také pokud hráč nenastoupí do zápasu, sázky na prvního/posledního střelce v týmu budou považovány za nevýherní.
 
Pokud vsadíte, že v určitém intervalu padne určitý gól, měli byste vědět, že první minuta trvá 1 až 59 sekund a tak dále. Pokud například vsadíte, že gól bude vstřelen mezi 1-10 a bude vstřelen v 10. a 3. sekundě, sázka bude nevýherní.
 
I když takové situace nejsou příliš časté, musíme říci, že neodehraný nebo odložený zápas dostane kurz 1,00 (v případě jednoduchých sázek bude vklad vrácen), pokud nebude obnoven nejpozději do 30 hodin od data bylo to naplánováno. Výjimkou jsou sázky, které byly vypořádány již před přestávkou. Ohledně Speciální sázky na konkrétní zápas budou považovány za prvních 90 minut, žádné prodloužení nebo penalty.
 
  • Sázkový antepost
V případě, že dva nebo více hráčů skončí na prvním místě s nerozhodným výsledkem, bude kurz hráče, na kterého jste vsadili, rozdělen 2 (3,4 atd.), aby se určilo zisk.
 
Pokud vsadíte na celkový počet žlutých/červených karet nebo na počet rohů v soutěži, budou brány v úvahu pouze ty udělené během základní hrací doby (90 minut), nikoli ty z možných prodloužení. Maximální počet žlutých karet na hráče jsou dvě.
 
  • Statistika
Za „týmové góly“ se považují ty vstřelené během základní hrací doby, na góly vstřelené v prodloužení se nepřihlíží. V případě rohů, pokud byl jeden udělen, ale nebyl proveden, nebude brán v úvahu, k takovým situacím může dojít, když rozhodčí na konci zapíská z poloviny. Také, pokud je třeba znovu provést roh, bude uvažován pouze jeden roh.
 
Velmi důležité pravidlo, které je třeba si zapamatovat, jsou karty. Takže žluté karty mají hodnotu jednoho bodu a červené dva. Pokud například vsadíte na skutečnost, že bude uděleno méně než 5,5 karet, přičemž v zápase budou zobrazeny 4 žluté karty a jedna červená karta, sázka bude nevýherní. V případě, že vsadíte na hráče, který obdrží první/poslední žlutou kartu, a zároveň budou upozorněni dva hráči, vaše sázka bude vítězná, pokud hráč, na kterého jste vsadili jako první, viděl varování.
 
Pokud se rozhodnete vsadit, že gól bude vstřelen zvenčí, vyhraje sázka pokud gól padne z akce, nikoli z přímého kopu . Současně se při sázkové příležitosti „Volné kopy do 10 minut“ budou brát v úvahu jak tresty, tak tresty provedené po ofsajduatat penalty-urile, cat si cele executate in urma unui off-side. Všimněte si, že interval 80:00 - 89:59 zahrnuje také minuty prodloužení.
 

2. Tenis

Pokud vsadíte na zápas a jeden z hráčů opustí, sázka bude vrácena, kromě již nastavených sázek. Pokud však vsadíte na celkový počet setů a hráč odstoupí v posledním setu (nebo set 4 na grandslamových turnajích, pokud vsadíte, že bude méně než 3,5 setu), bude sázka zvážena.
 
Také, pokud je zaregistrováno opuštění, budou sázky považovány za neplatné, s výjimkou případů, kdy neexistuje možnost, že vývoj zápasu do konce příslušného setu nebo zápasu ovlivní výsledek sázky. Pokud například hráč klesne na skóre 4–4 a vy vsadíte, že ve hře bude méně než 9,5 hry, sázka bude nevýherní, protože minimální počet her, které bylo možné odehrát tato množina by byla 10.
 
Základní pravidlo se týká čtyřhry, jejímž cílem je Super Tie-break (třetí set). Takže se to bude počítat jako jedna hra, bez ohledu na skóre zaznamenané v tomto super tie-breaku.
 
A konečně, pokud vsadíte, že hráč v soutěži prohraje méně než X setů, měli byste vědět, že pokud v zápase odstoupí, počet ztracených setů je dva (nebo tři v případě zápasů na mužském grandslamu).
 

3. Basketbal

U typů sázek se dvěma možnostmi je vklad vrácen, pokud zápas skončí remízou v regulérní hrací době. Také všechny sázky před živým přenosem (uzavřené před zápasem) budou zahrnovat možná rozšíření. Pokud vsadíte na čtvrtletí s nejvyšším skóre a tohoto výkonu bylo dosaženo ve dvou nebo více čtvrtletích, výhry se vypočítají vydělením kurzu tímto počtem čtvrtletí.
 
Sázky na výkon hráče (bodované body, výskoky, obrana, bloky atd.) budou zohledňovat i případné prodloužení směny. Pro sázku Double Double musí hráč zaregistrovat 10 nebo více alespoň ve dvou kategoriích: získané body, skoky, obrany, bloky, zotavení. Pro Double Triple musí hráč zaregistrovat 10 nebo více v alespoň 3 z 5 kategorií.
 

4. Motoristický sport

Pokud se v souboji H2H jezdec nekvalifikuje do konečné hierarchie závodu, sázka je ztracena pokud vsadil na tohoto jezdce. Když oba jezdci v duelu nedokončí závod, sázka je zrušena a vklad je vrácen.
 
O sázkách na prvního vyřazeného jezdce se rozhodne na základě počtu dokončených kol. Pokud dva nebo více pilotů odstoupí ve stejném kole, kvóta se vydělí počtem pilotů a datem výhry.
 

5. Baseball

V případě sázky na první polovinu baseballu (4,5 směny) bude rozhodnuto na základě skóre z poloviny páté směny.
 
To by byla nejdůležitější pravidla, která Betano stanovila pro sportovní sázení. Určitě, když si je přečtete, budete na tu sázku mnohem opatrnější.
 

Přesvědčte se nyní, že Betano je nejoblíbenější sázkovou kanceláří