Regulament pariuri sportive Fortuna

Jak víme, dům Fortuna o intalnim atat online, cat si offline prin intermediul sucursalelor. Intalnim cateva case online ce dispun si de sucursale, care nu afiseaza un regulament al pariurilor pe site-ul lor. Din fericire, nu este si cazul celor de la Fortuna, iar acest aspect, desi poate parea unul lipsit de importanta, are rolul de a oferi incredere pariorilor mai precauti, care doresc sa cunoasca toate detaliile inainte de a se inregistra la o online bookmaker.
 
Mnoho výroků v pravidlech všech sázkových kanceláří, nejen Fortuny, znají všichni sázkaři. Některé aspekty však mohou odkazovat na validaci sázky, která je v jednotlivých online domech posuzována odlišně. Mohou také nastat případy, kdy výsledek sázky může být docela obtížné interpretovat.
 
U Fortuny jsou sporty, co se zobrazení pravidel týče, řazeny abecedně, pouze pořadí je podle výslovnosti sportu v angličtině, což je detail, který by nás neměl příliš mást. V následujícím textu se pokusíme zdůraznit skutečně důležitá pravidla pro různé sporty.
 

59c69723be53c_1506187043.jpg
 

1. Fotbal


Začneme samozřejmě nejpopulárnějším a nejvíce vysílaným sportem v Česká republika, jmenovitě fotbalem, který má nejvíce pravidel, což je ve skutečnosti přirozené, vzhledem k velkému počtu možností pro zápas.
 
Rádi bychom začali pravidlem o rozích, které nemusí každý znát, pravidlem, které říká minuta rohu se rozhodne, až bude poražena | || 545 , ci nu acordat. Astfel, se evita aparitia unor situatii conflictuale, in care ar trebui  sa se execute o lovitura de la colt, insa intre timp arbitrul fluiera finalul reprizei. De punctat ca minutul 33:01, spre exemplu, se considera, minutul 34, la fel ca minutul 34:00.
 
Pravidlo, které se na fotbalové zápasy vztahuje jen zřídka, ale které stojí za to skórovat, říká, že všechny podané sázky jsou platné, pokud je hra přerušena po vstřelení prvního gólu. Pokud na druhou stranu nebude označena až do doby opuštění, budou všechny sázky přijaté na dokončená časová období považovány za prohrané, bez ohledu na výsledek na hřišti. Pokud nebude sázka dokončena do okamžiku zápasu, bude zrušena.
 
U sázek Scorecast, které cílí jak na správné skóre, tak na prvního střelce, pokud příslušný hráč nevstoupil na hřiště před vstřelením prvního gólu, sázka bude upravena na sázku pro správné skóre). Pokud je prvním úspěchem vlastní gól, o sázce se rozhodne na základě správného skóre a dalšího střelce. Pokud nezůstanou žádné žetony, sázka odpovídající žetonu bude převedena do správného skóre. V případě sázky Wincast, která zahrnuje předpovídání správného skóre, ale také pro hráče, aby skóroval kdykoli v zápase, tento hráč musí být držitelem, jinak je sázka na hráče převedena do správného skóre
 
V případě odložených zápasů, pokud nebude hra obnovena během následujících 24 hodin, zůstávají sázky v platnosti. V opačném případě budou sázky na tyto sázky vráceny. Také všechny sázky na rohy a karty budou neplatné a sázka bude vrácena. To platí pouze v případě, že o sázce bylo rozhodnuto až při opuštění zápasu. Vícerohů představuje počet rohů v první polovině vynásobený (X) počtem rohů ve druhé polovině
 
Pokud jde o počet karet, pro typ sázky nad / pod každou zobrazenou kartou se počítá jako jedna, bez ohledu na barvu. Pokud jde o výpočet varovných bodů, žlutá karta je jeden bod a červená jsou dva body. Pokud jsou hráči uděleny dvě žluté karty, jeho celkové varovné body budou 3.
 

2. Tenis


Pravděpodobně nejdůležitější tenisové pravidlo říká, že pokud hráč odstoupí nebo pokud z jakéhokoli důvodu není zápas dokončen, všechny sázky podané na tento zápas jsou neplatnéun jucator abandoneaza sau daca, din orice motive, meciul nu este dus la bun sfarsit, toate pariurile plasate pe acel meci sunt nule, bez ohledu na typ sázky, na kterou vsadíte
 

3. Basketbal


V případě, že zápas neskončí remízou, ale za účelem kvalifikace se hraje prodloužení, budou události potvrzeny podle výsledku získaného na konci řádné hrací doby. Rozšíření také nebudou brána v úvahu pro přerušení / konečný výsledek.
 

4. Box / MMA


Pokud zápas skončí remízou a nebyl vypsán žádný kurz, všechny sázky budou neplatné (a vklady vráceny). Diskvalifikace hráče bude považována za vyřazovací porážku Pokud byl zápas odložen, sázky budou platné 30 dní. Pokud vsadíte na možnost přes/pod kola, X.5 bude znamenat 1 minutu pro dvouminutové kolo, 1 minutu a 30 sekund pro 3minutové kolo a 2 minuty a 30 sekund pro 5minutové kolo.
 

5. Psí dostihy


Pokud jste zvolili Každý způsob a jsou mezi 2 a 4 účastníky, vyhrajete pouze v případě, že ten, který jste vybrali, skončí jako první. Pokud je 5-6 účastníků, bude kurz vydělen 4, pokud váš výběr skončí na jedné z prvních dvou pozic. Sázka Forecast (F / C) vyžaduje nominaci prvního a druhého místa ve správném pořadí. Místo toho sázka Tricast vyžaduje, abyste vybrali první 3 psy, kteří skončí ve správném pořadí.
 

6. Lední hokej


Prodloužení se zvažuje u všech typů sázek, pokud není uvedeno jinak.
 

7. Motoristický sport


Aby byly sázky head2head platné oba jezdci musí dokončit závod. Pokud žádný jezdec nedokončí závod, vítězem se stane ten, kdo dokončil nejvíce kol.
 

8. Ragby


Sázení na střelce se vztahuje na značku eseje, nikoli na pokutový kop, volný kop nebo vhazování gólu.
 

9. Koňské dostihy


Pokud jste zvolili Každý způsob a jsou mezi 2 a 4 účastníky, vyhrajete pouze v případě, že ten, který jste vybrali, skončí jako první. Pokud je 5-7 účastníků, bude kurz vydělen 4, pokud váš výběr skončí na jedné z prvních dvou pozic. Pokud je 8–11 účastníků, bude kurz vydělen 5, pokud váš výběr skončí na jedné z prvních 3 pozic, pokud je 12–15 účastníků, bude kurz vydělen 4, pokud váš výběr skončí na jednom z prvních 3 pozice. Toto je pro závody se zdravotním postižením, protože pro závody bez postižení bude kurz rozdělen 5. Nakonec, pokud máme alespoň 16 účastníků, bude kurz rozdělen 4, pokud váš výběr skončí na jedné z prvních 4 pozic v případě handicapovaný závod, pro jednoho bez handicapu, je kurz dělený 5, pokud je výběr umístěn na jedné z prvních 3 pozic.
 

Projděte si pravidla před podáním sázek na Fortunu