Regulament pariuri sportive Unibet

Nabídka sázení od Unibet | || 517 este una foarte bogata, nu de multe ori intalnind situatii (rezultate) care pot fi judecate diferit de pariori.
 
Pro takové situace byly vytvořeny předpisy sázkové kanceláře Unibet. Stejně jako v jiných případech, i zde se setkáváme s poměrně těžkopádným předpisem. Proto jej syntetizujeme a vyjmeme pouze důležité pasáže.
 

Fotbal


Začneme samozřejmě fotbalem, kde se nejasná situace týká prvního střelce. Pokud tedy hráč není využit nebo vstoupí na hřiště po vstřelení prvního gólu, sázka bude neplatná. Pokud vsadíte na střelce posledního gólu, sázka bude vrácena pouze v případě, že daný hráč není použit. Pokud vstoupí i v prodloužení zápasu, sázka bude platná.
 
Když se dostáváme do říše trestů, všechny sázky na disciplinární postih konkrétního hráče (žlutá karta, červená karta, počet faulů) vyžadují, aby se hráč účastnil od začátku zápasu pentru a fi valabile. In caz contrar, acestea sunt anulate.
 
Jeden typ sázek Unibet, který vyvolává mnoho otazníků, se týká varovných bodů. Vypočítávají se tedy podle následujícího pravidla: Žlutá karta = 10 bodů; Červená karta = 25 bodů. Maximální počet bodů nasbíraných hráčem je 35. Celkový počet karet je dán následujícím principem: Žlutá karta = 1 karta; Cartonas rosu = 2 kartonázy. Celkový počet karet, které může hráč získat, je 3.
 
Sázky „Under / Over“, ale také „Head2Head“, které zahrnují výkon jednoho nebo více hráčů, jsou platné pouze v případě, že hráči nastoupí do zápasu (budou startující). Také pravidlo, které většina lidí zná, ale které není každému jasné, říká, že sázky na možnost, že hráč trefí břevno (horní tyč) nebo postranní tyče, vyhrají pouze v případě, že míč nevstoupí.brána ihned po zásahu bar.
 
thumb_597ae581d31e3_1501226369.jpg
 

Tenis a raketové sporty (badminton, squash, stolní tenis)


Pravděpodobně nejdůležitějším upřesněním je, že za vítěze bude považována sázka na hráče/tým, který postoupí do dalšího kola nebo vyhraje turnaj, bez ohledu na délku zápasu, výběry, diskvalifikace atd. ., ale pouze pokud byla odehrána.alespoň jedna sada. Jinými slovy, sázka je vyhraná/prohraná, i když jeden ze dvou soupeřů odstoupí, pokud tak učiní po prvním setu. V opačném případě bude sázka vrácena pouze v případě, že výsledek ještě není určen.
 
Také nabídky „nad / pod“ a „Handicap“ pro nedokončené zápasy, jejichž výsledek je již stanoven, budou vyhrány / prohrány. Pokud například vsadíte na výběr „více než 9,5 hry v prvním setu“ a skóre je v době přestávky/opuštění již 4-4, bude sázka považována za vítěznou. Pokud je však výběr „více než 10,5 hry“, sázka bude vrácena nebo se na zápas bude čekat na vyrovnání sázky.
 
Pokud jde o Davis Cup, všechny sázky budou neplatné, pokud se rozhodne, že zápas se bude hrát ve formátu „dva ze tří“, ale nikoli „tři z pěti“. Také v případě super tie-breaku v zápasech čtyřhry bude jeho skóre označeno jako 1-0 nebo 0-1in cazul unui Super Tie-break in partidele de dublu, scorul acestuia se va nota ca fiind 1-0 sau 0-1 u sázek „Handicap hry“ nebo „Více/pod rozsahy“. Například, pokud zápas skončí 6-2; 4-6; 10-5 znamená, že oficiálně hra měla 19 her, nikoli 33, a vítěz zvítězil při rozdílu 3 her, nikoli při 7.
 

Basketbal


Sázky „Head2Head“ a „Over / Under“, které zahrnují výkon jednoho nebo více hráčů v zápase / turnaji, jsou platné, pokud se hráč / hráči účastní zápasu / turnaje v daný čas.
 

Baseball


Sázky „Handicap“, „Nad / Méně“ nebo „Sudý / Lichý“ budou také brát v úvahu jakoukoli dodatečnou směnu. Také sázky na „první poločas“ se vztahují k výsledkům po pěti směnách.
 

Box


Sázení na délku kola představuje skutečně uplynulý čas. Například sázka na možnost „Více než 4,5 kola“ bude vítězná, pokud byla odehrána 4 kola, ale také alespoň minutu a půl pátého.
 

Lední hokej


Určení sázek na hráče v zápase / turnaji bude založeno na výsledku po jakémkoli prodloužení, nikoli však po tiebreakech. Bez ohledu na to, kolik gólů padne v prodloužení a/nebo tiebreaku, oficiální výsledek pro ověřování sázek na Unibet bude: výsledek na konci třetího poločasu + 1-0 / 0-1 v závislosti na týmu, který vyhraje po prodloužení a jakýchkoli tiebreakech.
 

Motoristický sport


V případě sázek „Head2Head“, aby byla sázka platná, musí se jezdci zúčastnit relace uvedené v sázce, bez ohledu na to, zda se jednomu z nich podaří získat oficiální čas / dokončit závod či nikoli. Sázka Head2Head, ve které oba jezdci nedokončí závod, je určena tím, kdo dokončí několik kol. Na rally musí alespoň jeden z účastníků dokončit podnik, jinak bude vklad vrácen.
 

Volei


Všechny body zaznamenané během takzvaného „zlatého setu“ se nezapočítávají do určování nabídek pro daný zápas.
 

Zimní sporty


V případě Head2Head se alespoň jeden sportovec musí kvalifikovat a dokončit druhé kolo, aby se sázka stala vítěznou.
 

Sázejte na Unibet vědomě