Dokáže Landa konečně vyhrát etapu na Giru? || Angličtina 512

Těžko říct, kdo vyhraje, zvlášť když v takové fázi má první šanci únik. Určitě tam bude Mikel Landa ze Sky, který se stále snaží o etapové vítězství. V úterý to bylo velmi blízko ke Queen stage. Protože je dnes stejně obtížná etapa, očekávám, že to zkusí znovu, zvláště proto, že tentokrát mu konec stoupání prospívá.

Este greu de zis cine va castiga, mai ales ca intr-o astfel de etapa evadarea are prima sansa. Acolo cu siguranta se va afla Mikel Landa de la Sky care tot incearca sa obtina victoria de etapa. A fost foarte aproape marti in etapa regina. Cum si azi e o etapa la fel de grea ma astept sa incerce iarasi, mai ales ca de data aceasta finalul in catarare il avantajeaza.

Landa vyhrál etapu 18 za 2,90 unibet || | 532

Un alt scenariu ar fi ca echipele favoritilor sa nu lase evadarea sa reuseasca, iar atunci victoria se va da intre ei. Pe Quintana nu prea il avantajeaza traseul, Nibali e greu de crezut ca va mai fi lasat iar pe catarare nu a aratat prea grozav. Asa ca voi paria pe un alt ciclist care a aratat o forma buna pe catarari, Ilnur Zakarin. El are si sprint bun, plus ca poate fi lasat sa atace de catre primii trei clasati deoarece are o intarziere care nu le ameninta neaparat pozitia pe podium.

Zakarin vyhrává 18. etapu @ 15.5netbet

Zakarin vs. Pozzovivo> 1 @ 1,66 netbet

- Zakarin, jak jsem řekl výše, ukázal velmi dobrou formu na vrchaře a rozhodně chce stoupat v žebříčku. Konec je dobrý pro toho, kdo má také dobrý sprint. Oproti tomu Pozzovivo byl dnes prakticky neviditelný. V táhlém stoupání, jako je to na konci, bude těžké čelit ostatním favoritům

Nibali v Dumoulin> 1 @ 1,60 unibet
- Tom Dumoulin má stále růžové triko, ale před dvěma dny jevil známky slabosti. Je pravda, že kvůli fyziologickým potřebám promarnil více času, ale dnes ho nevidím moc dobře. Nibali naopak musí zaútočit, pokud chce vyhrát Tour of Italy. Mohl se pokusit o útok ze sestupu před posledním stoupáním. Navíc je to stoupání, se kterým by neměl být problém. Zítra ho naopak před Quintanou v závěrečném stoupání moc dobře nevidím