Rezultate 22 iulie si program 23 iulie la Jocurile Olimpice

Kdybychom v první den olympijských her měli dvě ženské soutěžích, dnes byl sporný muž a žena. Toto je první kolo mužských fotbalových skupin a druhé kolo softballu. Stejně jako první den, i dnes jsem měl opět nějaké překvapení.

Výsledky 22. července program 23. července Olympiáda 2020 - „Malé trikolóry“ začaly správně

První fáze skupin v mužském fotbale přinesla několik překvapení, ale také 3 tolik žádané body za tým, který trénuje Mirel Radoi. Jediný úspěch zápasu mezi Hondurasem a Rumunskem přišel na konci prvního poločasu. Byl to vlastní gól z rohu. Ale musíme uznat, že hra Rumunska byla celkem skromná. "Malé trikolóry" neposlaly na branku ani sto, zatímco Hondurané jich měli 5.

Nemyslíme si, že když bude hrát tak, bude mít Rumunsko stejné štěstí proti Jižní Koreji, jeho druhé kolo soupeře. V prvním zápase prohráli Jihokorejci s Novým Zélandem 0:1. Neúspěch s Rumunskem by Jihokorejce prakticky vyřadil z kvalifikačních výpočtů, Zeeland před Jižní Koreou však nebyl jediným překvapením dne. V prvním zápase dne Egypt remizoval proti Španělsku. Ve skupině s Egyptem a Španělskem jsou také Austrálie a Argentina. Skupina C je docela komplikovaná, protože Argentina nedokázala porazit ani Austrálii. Navíc Australané vyhráli 2:0.

Rezultate 22 iulie program 23 iulie JO 2020 - Multe surprize la fotbal masculin in etapa de debut

Victoria Noii Zeelande in fata Coreei de Sud nu a fost insa singura surpriza a acestei zile. In primul meci al zilei, Egipt a obtinut o remiza alba in fata Spaniei. In grupa cu Egipt si Spania mai sunt Australia si Argentina. Ei bine, grupa C se complica destul de mult, deoarece nici Argentina nu a putut sa o invinga pe Australia. Mai mult, australienii s-au impus cu 2-0. 

Překvapení, zejména podle poměru skóre, můžeme nazvat vítězstvím Mexika nad Francií. Mexičané vyhráli 4:1 ve druhém zápase skupiny Japonsko, když nad Jihoafrickou republikou zvítězili pouze 1:0, i když vydatně dominovali. Jedinou skupinou, ve které nedošlo k překvapení, je skupina D. Tam Pobřeží slonoviny porazilo Saúdskou Arábii 2:1, Brazílie porazila Německo 4:2. Bavíme se o reedici finále olympijských her 2016. Nutno podotknout, že Brazílie vedla o přestávce 3:0, chyběla penalta. Všechny 3 góly vstřelil Richarlison. Za stavu 1:3 zůstali Němci početně horší.

Výsledky 22. července program 23. července Olympiáda 2020 - Velmi vyrovnané zápasy v softballu, ale žádná překvapení

V softballu se dnes hrálo druhé kolo z celkového počtu 5. o Kanada, Mexiko, Japonsko a Itálie na Austrálii. Nutno podotknout, že na rozdíl od baseballu zde máme 7 běhů. Spojené státy porazily Kanadu 1:0, stejným skóre porazily Austrálii nad Itálií. Mezi Mexikem a Japonskem bylo skóre vyrovnané po 7 jízdách, takže bylo potřeba další. Tam Asiaté vyhráli 1:0, celkově vyhráli 3:2. Červenec bude mít zahajovací ceremoniál, ale předtím uvidíme testy ve dvou sportech: veslování a lukostřelba. Budeme mít zástupce v obou sportech. V lukostřelbě bude mít Rumunsko reprezentantku Madalina Stefania Amaistroaie, v testu, který se počítá do pořadí. Zkouška lukostřelby žen začne ve 03:00 ráno a potrvá dvě hodiny

Rezultate 22 iulie program 23 iulie JO 2020 - Sperante la canotaj in a treia zi

Pe 23 iulie va avea Ceremonia de Deschidere, insa inaintea acesteia vom vedea probe din doua sporturi: canotaj si tir cu arcul. La ambele sporturi vom avea reprezentanti. La tir cu arcul Čeština o va avea reprezentanta pe Madalina Stefania Amaistroaie, intr-o proba care conteaza pentru clasament. Proba feminina de tir cu arcul va incepe la 03:00 dimineata si va dura doua ore.

Ve veslování budeme mít dva zástupce mužů a dvě zástupkyně, všichni v kvalifikaci. V mužské dvojveslici se představí Ioan Prundeanu a Florian Enache. V ženské čtyřhře se ve čtyřhře představí i naše zlaté naděje: Nicoleta Bodnar a Simona Radis. Veslovací testy začnou ve 02:30 a skončí přibližně v 06:10. Celkem se bude konat 6 testů, každý bude mít samozřejmě několik sérií. Test mužské čtyřhry je třetí a čtyřhra žen čtvrtá. Pokud se posádky nekvalifikují přímo do semifinále, zúčastní se rekvalifikací, které se konají 24. července.

Výsledky Program 22. července 23. července Olympiáda 2020 - Rumunsko, mezi posledními účastníky soutěže aréna na zahajovacím ceremoniálu

Rumunsko přesunulo na tyto olympijské hry 101 sportovců a 9 rezerv. Každý národ měl právo jmenovat dva vlajkonoše: muže a ženu. Rumunsko jmenovalo plavce Roberta Glintu a veslařku Madalinu Beres. Této olympiády se zúčastní 205 zemí. S výjimkou Řecka, Refugee Teamu a Japonska všichni ostatní vstoupí do arény v abecedním pořadí. Rumunsko je podle japonské abecedy mezi posledními, kteří vstoupili do arény. Konkrétně jsme na pozici 198. Zahajovací ceremoniál začne ve 14:00 a potrvá 3 a půl hodiny.

Zde si můžete vsadit, že Rumunsko získá medaili ve dvojveslici