Rezultate 3 august si program 4 august la Jocurile Olimpice

Z rumunských sportovců, kteří dnes soutěžili, na sportovce udělal největší dojem Bianca Ghelberová. Ve finále kladivářské zkoušky si Bianca vylepšila osobní rekord, když skončila na 6. místě, v posledním dějství dorazili i Chirila a Mihalachi, v testu dvojkajaku. Bohužel na nich ve finále moc nezáleželo. Dnes měla Larisa Iordache hrát finále. Bohužel se Larisa musela vzdát kvůli bolesti.

Sportovní výsledky Rumunska 3. srpna

Sport

Test

Sportiv roman

Runda

Odpůrce

Výsledek

Kanoe

C-2 M

Chirila / Mihalachi

Finala


5

Lupte

62 kg F

Incze | || 627

Sferturi

Tynybekova

0-6

Gimnastica

Barna F

Iordache

Finále


Opuštění

Atletika

Hubnutí M

Toader

Kvalifikace


14

Atletika

Hod kladivem F

Ghelber

Finále


6

Historie: Žlutá - párování; Červená - porážka / vyřazení

Výsledky Program 3. srpna 4. srpna Olympiáda 2020 - Světové a olympijské rekordy

V běhu na 400 m překážek mužů skončily čtyři mimoevropské atletické šermíry v top 5. Zlatou medaili ale vyhrál Evropan. Tím je Nor Warholm, který vytvořil světový rekord. Test dokončil za 45 sekund 94 procent.

V kajaku a kanoistice se světové a olympijské rekordy obecně stanovují poměrně často, přičemž klíčovou roli zde hraje vítr. To se dnes stalo v kajaku, kde jsem měl olympijský rekord nejen v téměř každé akci, ale také v téměř každém závodě. Například v semifinále dvouhry žen na 200 m vyhrála sérii Novozélanďanka Lisa Carringtonová. Zároveň vytvořil nový olympijský rekord: 38 sekund 127 tisícin. Němci doběhli v čase 8 minut 26 sekund 812 tisícin a vytvořili nový olympijský rekord

La canoe dublu masculin, proba de 1 000 m, in care concurau Chirila si Mihalachi, nemtii Brendel si Hecker se impuneau in cealalta semifinala. Germanii incheiau in 3 minute 26  secunde 812 miimi, stabilind un nou record olimpic.

V semifinále dvouhry na 1000 m mužů padl nový olympijský rekord. Nejlepší čas měl Portugalec Fernando Pimenta, který dokončil test za 3 minuty 22 sekund 942 tisícin. Zároveň vytvořili olympijský rekord, zastavili čas za 1 minutu 36 sekund 724 tisícin.

In semifinala de kaiac dublu feminin la 500 m, neo-zeelandezele Carrington si Regal se impuneau. Totodata, stabileau si un record olimpic, oprind cronometrul in 1 minut 36 secunde 724 miimi. 

Ve finále dvouhry na 200 m vyhrála Lisa Carrington zlatou medaili. Zároveň také opravuje svůj olympijský rekord o pouhých 7 tisícin oproti tomu, který uspěl v semifinále. Nový olympijský rekord je tedy 38 sekund a 120 tisícin || English 716

In finala de dublu masculin la 1 000 m, cubanezii Torres si Jorge castigau medalia de aur, stabilind si un nou record olimpic. Cei doi opreau cronometrul in 3 minute 24 secunde 995 miimi, cu aproape doua secunde mai rapizi decat recordul din semifinala stabilit de alta pereche cu doar cateva zeci de minute in urma. 

Ve finále dvouhry mužů na 1000 m získává zlatou medaili Maďar Kopasz, čímž vytvořil nový olympijský rekord. Kopasz také dosáhl olympijského rekordu v semifinále, ale hned po tomto závodě přišel Portugalec Pimenta, který svůj rekord zlepšil. Nyní je Kopasz tím, kdo zlepšil rekord o více než dvě sekundy, když dojel za 3 minuty 20 sekund 643 tisícin. Obě dvě vybojovaly zlatou medaili ve čtyřhře žen na 500 m, když doběhly za 1 minutu 35 sekund 785 tisícin.

Un nou record olimpic era imbunatatit de neo-zeelandeza Carrington, impreuna cu Regal. Cele doua cucereau medalia de aur in proba de dublu feminin pe distanta de 500 m, incheind in 1 minut 35 secunde 785 miimi. 

Olympijské a světové rekordy padly také ve finále dráhové cyklistiky. Ve finále ženských týmů Německo vyhraje zlatou medaili proti Velké Británii. Byl vytvořen nový světový rekord, čas Němců byl 4 minuty 4 sekundy 242 tisícin.

Ve finále mužského sprintu družstev vyhrálo Nizozemsko nad Velkou Británií a vytvořilo olympijský rekord. Nizozemci zastavili časomíru na 41 sekundách 369 tisícin.

Poslední dnešní olympijský rekord se odehrává ve vzpírání, ve finále do 109 kg. Zlatou medaili získal Uzbek Djuraev, který zvedl celkem (nadhoz i trhání) 430 kg.

Výsledky 3. srpna Program 4. srpna Olympiáda 2020 - Překvapení v týmových sportech

Týmové sporty jsou v tuto chvíli ve finální fázi, kdy překvapení téměř nevidíme. Výsledkem byla dnes jen dvě překvapení, obě v mužské volejbalové čtvrtině. Argentina porazila Itálii, zatímco Francie byla hlavním favoritem Polska, oba zápasy potřebovaly rozhodující set. Toto jsou poslední fáze týmových sportů a naši tipéři se vám snaží poskytovat cenné informace a tipy na míru, které najdete na stránce Olympijské hry. || 734

Rezultate 3 august program 4 august JO 2020 - Program sportivi romani 4 august

Olympijské hry se chýlí ke konci a bohužel v posledních dnech bude stále méně sportovců vstup na scénu.. Zítra uvidíme pouze dva zástupce, z nichž doufáme, že jeden nám přinese bronzovou medaili. To je Kriszta Incze, která se utká ve dvojici s Lotyškou. Pokud ji projde, Inczeová bude bojovat o bronzovou medaili s Ukrajinkou. Dalším naším zástupcem je Alexandru Novac, který nás bude reprezentovat v atletice v testu hodu oštěpem.

Sport

Test

Rumunský atlet

Runda

Soupeř

Soupeř ze země

Zahájit úvodní test

Atletika

Hoď oštěpem M

Novac

Kvalifikace03: 05

Zápas

62 kg Ž

Incze

Reimperecheri

Grigorjeva

Lotyšsko

05: 00

Výsledek programu 3. srpna 4. srpna JO 2020 - Pořadí na medailích po 11 dnech

5 dní před koncem olympijských her mají USA co dohánět z Číny. Asijští sportovci mají 32 zlatých medailí, zatímco Američané jen 24. Celkově jsou na tom lépe USA se 73 medailemi a Číňané 69. Na posledním stupínku na pódiu najdeme Japonsko s 19 zlatými medailemi z celkových 36. Top 5 doplňují Austrálie a Rusko. Australané získali 14 zlatých medailí a 33 celkem. Místo toho ruští sportovci získali celkem 52 medailí, ale pouze 13 zlatých. Počet národů, které získaly alespoň jednu zlatou medaili, je 57 a počet národů, které vystoupily na stupně vítězů, je 84.

Čeština a coborat pe locul 34, fiind la egalitate cu Venezuela, cu o medalie de aur si 3 de argint. Numarul natiunilor care a cucerit cel putin o medalie de aur este 57, iar cel al natiunilor care au urcat pe podium este 84.   

Výsledky Program 3. srpna 4. srpna Olympiáda 2020 - 4. srpna bude uděleno 17 zlatých medailí

Zítra skončí zkoušky ve vzpírání a plachtění a do hry se začnou hrát poslední medaile. Další sporty, ve kterých se budou udělovat medaile, jsou: atletika, box, cyklistika, jízda na koni, plavání, zápas a skateboarding. Sázkaři rozhodli! || Česky: 833