Rezultate 5 august si program 6 august la Jocurile Olimpice

Na rozdíl od včerejška dnes ani jeden ze dvou rumunských sportovců, kteří mají účastník se dále nekvalifikoval. Daniela Stanciu ve finále při hodu oštěpem vynechala kvalifikaci a příliš se nedařilo ani Andree Ana. Toto je tedy první den, kdy žádný rumunský sportovec nezískal žádný pozitivní výsledek. Jistě, Andreea Ana se bude vyvíjet v párech, ale ani tam nebude mít příliš mnoho šancí.

Sportovní výsledky Rumunska 5. srpna

Sport

Test

Sportiv roman

Kolo

Soupeř

Výsledek

Atletika

Skok vysoký F

Stanciu

Qualificari


9

Lupte

53 kg Ž

Andreea Ana || | 623

Optimi

Kaladzinskaya

0-10

Historie: Červená - Porážka / Eliminace; Žlutá - Párování

Výsledky Program 5. srpna 6. srpna JO 2020 - Světové a olympijské rekordy

Na rozdíl od posledních dní vítr nepomohl k olympijským rekordům na kajaku a kanoi. Místo toho jsem jich měl pár v atletice. Dnes se uskutečnilo ne méně než 15 atletických závodů s účastí pouze dvou olympijských rekordů. Malý počet rekordů je pochopitelný, vezmeme-li v úvahu, že zde nemáte vnější faktory, jako je veslování nebo kajak. Nebo, pokud je máte, pomáhají vám bezvýznamně.

Začneme finále vzpírání mužů, kam přijeli zlatí a stříbrní medailisté z USA. Zlatou medaili vyhrál Ryan Crouser, který vytvořil olympijský rekord: 23,30 m.

Další olympijský rekord byl stanoven v úplně posledním závodě dne. Řeč je o semifinále mužů na 1 500 m. Autorem olympijského rekordu byl Keňan Abel Kipsang, který zastavil čas za 3 minuty 31 sekund 65 setin.

Výsledky Program 5. srpna 6. srpna Olympiáda 2020 - Výsledky v týmových sportech

V pozemním hokeji mužů se finále hraje mezi prvními dvěma favority: Belgií a Austrálií. Jsme svědky velkolepého zápasu, který skončil remízou. Zlatou medaili nakonec vybojovali Evropané. V malém finále vyhrála Indie 5:4 nad Německem.

Hlavní favorité se dostali do velkého finále a ženského stolního tenisu. Tam Čína neměla problémy, Japonsko porazila v minimu zápasů. V malém finále vyhrál Hong Kong nad Německem 3:1.

V prvním semifinále mužského volejbalu Rusko porazilo Brazílii 3:1. Pro Rusy je to druhé vítězství proti Brazilcům na těchto olympijských hrách, ve skupinách vítězí v minimu setů. Ve druhém semifinále Francie porazila Argentinu celkem jasně, skóre 3:0.

V prvním semifinále mužského basketbalu začala Austrálie celkem statečně proti USA, což vedlo k přestávce. Ve třetí čtvrtině však Australané neodolali, nastříleli pouze 10 bodů, obdrželi 32. USA nakonec vyhrály 97:78. V posledním dějství se Američané střetnou s Francií, která o bod porazila Slovinsko.

Semifinále se dnes koná v ženském pólu. V prvním zápase USA porazily Rusko 15:11, ve druhém Španělsko porazilo Maďarsko 8:6.

Semifinále se dnes hrálo i v házené mužů. V prvním zápase Francie porazila Egypt skóre 27-23, po prvním poločase, ve kterém oba skončili remízou. Ve druhém semifinále bylo skóre stejné jako v prvním semifinále, když Dánsko porazilo Španělsko, v malém finále ženského fotbalu se střetly USA s Austrálií. USA nemělo problém se prosadit, i když na konci tabulka ukazuje skóre 4-3. USA však od přestávky vedly 3:1 a skórovaly také v prvním a ve druhém poločase. Gól na 3:4 vstřelila Austrálie v 90. minutě. Zítra bude velké finále mezi Švédskem a Kanadou, na

In finala mica a fotbalului feminin SUA o intalnea pe Australia. SUA nu avea niciun fel de problema in a se impune, chiar daca la final tabela arata scorul de 4-3. SUA conducea insa cu 3-1 inca de la pauza, tot ea marcand prima si in repriza secunda. Golul de 3-4 era marcat de australience in minutul 90. Maine va avea loc finala mare intre Suedia si Canada, pe o  stránce věnované výhradně olympijským hrám můžete najít analýzu tohoto zápasu. Rozbor bude doplněn i tipem.

Dnes bylo velké finále baseballu, kde stejné USA neměly žádné emoce. Američané zvítězili nad Jižní Koreou 7-2. Rozdíl nastal v 6. směně, kdy USA vyhrály 5:0. do arény budou muset borci, kteří mají velké šance na medaili. Zítra budeme mít možnost vidět při práci 5 sportovců: dva borce, dva kanoisty a sportovce, který se utká v pochodu na 50 km. Začíná to, pozor, dnes před půlnocí u nás. Toto je první test na olympijských hrách v roce 2020, který začíná tak brzy.

Rezultate 5 august program 6 august JO 2020 - Program sportivi romani 6 august

Čeština a ramas cu 4 medalii din prima saptamana, insa mai urmeaza sa intre in arena unul sau chiar doi luptatori care au sanse mari la medalie. Maine vom avea ocazia de a vedea la lucru 5 sportivi: doi luptatori, doi canoisti si un atlet care va concura la proba de 50 km mars. Aceasta va incepe, atentie, astazi inainte de miezul noptii la noi. Este prima proba de la JO 2020 care incepe atat de devreme.

Sport

Test

Rumunský sportovec

Kolo || = == Protivník

Adversar

Tara protivník

Ora start prova

Atletismus

50 km mars M

Cocioran | || 708

Finala23: 30

Kajak-kanoe

C-1 1000 m M

Chirila

Serii03:44

Kajak-kanoe

C-1 1000 m M

Mihalachi || | 754

Serii04:08

Lupte

97 kg M

Saritov

Optimi | || 781

Conyedo

Itálie

06:12

Lupte

50 kg F

Alina Vuc

Optimi

Selishka

Bulharsko

06:19

Výsledky 5. srpna Program 6. srpna JO 2020 - Pořadí na medailích po 13 dnech

USA s největší pravděpodobností překročí hranici 100 medailí, v tuto chvíli jich má o 17 více než další v pořadí. Prostě národ, který získal nejvíce zlatých medailí, je Čína. Čínští atleti mají 34 takových medailí, oproti 29 pro Američany. Stupně vítězů doplňuje Japonsko, které má na kontě 22 zlatých medailí z celkových 46. Čtvrtou pozici obsadila Austrálie, která získala 17 zlatých medailí a 41 celkem. Na 5. místě najdeme Rusko s 58 medailemi, ale pouze 16 zlatými. Británie získala stejný počet zlatých medailí s 18 stříbrnými medailemi ve srovnání s 22 v Rusku. || English 822

Cu o medalie de aur si 3 de argint, Čeština ocupa locul 37. China, Japonia, Noua Zeelanda, Cehia, Belgia, Slovenia, Ecuador, Grecia, Uzbekistan, Kosovo, Qatar, Bahamas, Bermuda, Maroc si Puerto Rico sunt natiunile care au mai multe medalii de aur atat fata de cele de argint, cat si fata de cele de bronz. Numarul natiunilor care au cucerit cel putin o medalie de aur este 63. Numarul tarilor care au urcat pe podium este 88.  

Výsledky Program 5. srpna 6. srpna JO 2020 - 23 medailí bude uděleno předposlední den || 826

In ultimele 3 zile ale Jocurilor Olimpice sunt puse in joc 70 medalii de aur. Maine se vor imparti 23 la: atletism, box, ciclism, escalada, fotbal, hochei pe iarba, karate, lupte, pentatlon modern, tenis de masa si volei pe plaja.