Rezultate 6 august si program 7 august la Jocurile Olimpice

Ze všech rumunských sportovců, kteří dnes soutěžili, dosáhl pouze Catalin Chirila pozoruhodný výkon. Kvalifikoval se v semifinále závodu na 1000 m singlkanoe a dosáhl poprvé v sérii. Albert Saritov a Alina Vuc, naše naděje na medaili, prohráli v osmém kole, zatímco Victor Mihalachi nedokázal následovat Chirilu v semifinále. Na 50 km pochodu Marius Cocioran dosáhl pozoruhodného výkonu.

Historie: zelená – kvalifikace; Červená - Porážka / vyřazení

Výsledky Program 6. srpna 7. srpna Olympiáda 2020 - Světové a olympijské rekordy

První olympijský rekord dne se odehrál v sérii ženských dvojkanoí na dálku 500 m Xu / Sun Chinese vyhrál sérii a zastavil čas za 1 minutu 57 sekund 870 tisícin.

Olympijský rekord byl vytvořen také v mužské čtyřkajakové sérii na vzdálenost 500 m. Španělé to zvládli, test dokončili za 1 minutu 21 sekund 658 tisícin.

Dnes byl v atletice vytvořen pouze jeden olympijský rekord. Koná se ve finále žen na 1500 m, kde zlatou medaili vybojovala Keňanka Kipyegonová. To zastavilo čas za 3 minuty 53 sekund 11 setin.Klineman získal zlatou medaili, když porazil Australana Clancyho a Artacha v minimálním počtu setů. Také ve dvou setech porazili Švýcaři Heidrich a Verge-Depre Lotyšky Kravcenoka a Graudina a získali bronzovou medaili. skvělé finále na Argentině. Bronzovou medaili získala Velká Británie, která v malém finále porazila Indii 4:3 poté, co o přestávce vedla 2:3.

Rezultate 6 august program 7 august JO 2020 - Rezultate in sporturile de echipa

In finala mare la volei pe plaja feminin americancele Ross si Klineman cucereau medalia de aur, invingandu-le in minmum de seturi pe australiencele Clancy si Artacho. Tot in doua seturi le invingeau si elvetiencele Heidrich si Verge-Depre pe letonele Kravcenoka si Graudina, cucerind medalia de bronz.

In hocheiul pe iarba feminin Olanda devenea campioana olimpica, dupa ce o invingea cu 3-1 in fnala mare pe Argentina. Medalia de bronz o cucerea Marea Britanie, care o invingea in finala mica pe India cu 4-3, dupa ce la pauza era condusa cu 2-3.

V ženském fotbale se velké finále hraje mezi Švédskem a Kanadou. Po 120 minutách byl stav nerozhodný 1:1, o finále rozhodl tiebreak. Překvapivě zlatou medaili získala Kanada, která poprvé získala zlatou medaili na olympijských hrách. Výhra 3:1 nad Japonskem.

In fotbalul masculin se disputa finala mica, unde Mexic cucerea medalia de bronz, invingand-o cu 3-1 pe Japonia.

Kdo si myslíte, že vyhrál zlato v mužském stolním tenisu? medaile? Jednoznačně Čína, která postoupila do finále Německa v minimu zápasů. Bronzovou medaili získalo Japonsko, které v malém finále porazilo Jižní Koreu 3:1.

V ženském volejbalu se dnes konalo semifinále. Oba zápasy skončily alespoň jedním setem, když Spojené státy porazily Srbsko a Brazílii zvítězily nad Jižní Koreou.

Semifinále se hrálo i v basketbalu žen. Stejně jako v ženském volejbale ani zde nebylo příliš napětí. USA porazily Srbsko 79:59 a Japonsko vytvořilo malé překvapení, když porazilo Francii 87:71 před Itálií 7:6. V dalším duelu o 5-8 míst Chorvatsko porazilo Černou Horu 12-10. V semifinále Řecko vyhrálo 9-6 proti Maďarsku, což přineslo malé překvapení. Ve druhém semifinále Srbsko vyhrálo 10-9 nad Španělskem poté, co na konci třetí čtvrtiny vedlo 5-7.

La polo masculin se petrecea o surpriza in meciurile pentru locurle 5-8, SUA impunandu-se in fata Italiei cu 7-6. In celalalt duel pentru locurile 5-8, Croatia o invingea pe Muntenegru cu 12-10. In semifinale Grecia se impunea cu 9-6 in fata Ungariei, iscand o mica surpriza. In a doua semifinala Serbia castiga cu 10-9 in fata Spaniei, dupa ce la finalul sfertului 3 era condusa cu 5-7.

Semifinále proběhlo také v házené žen. Zde Francie porazila Švédsko 29-27. Překvapilo Rusko, které porazilo Norsko 27:26.

Tento víkend proběhne finále týmových sportů. Pro fotbal a basketbal, nejsledovanější týmové sporty v Česká republika, stránka speciálně věnovaná olympijským hrám představuje analýzu i předpověď.

Výsledky 6. srpna Program 7. srpna JO 2020 - Program rumunských sportovců 7. srpna

Zítra budou na těchto olympijských hrách soutěžit poslední rumunští sportovci. Řeč je o kanoistovi Catalinovi Chirilovi a atletovi Alexandru Novacovi. Chirila bude soutěžit v noci v semifinále a doufejme, že o něco později ve finále. Novac bude soutěžit ve finále v hodu oštěpem. start test