Riyad Mahrez by mohl letos v létě opustit Leicester

Leicester este campioana, iar toate publicatiile cunoscute din lume lauda performanta echipei lui Claudio Ranieri. Fara indoiala, unul dintre cei mai importanti pioni din echipa construita de italian acolo este Riyad Mahrez, jucator ale carui performante de exceptie ar fi atras atentia unora dintre cele mai mari cluburi din Europa. Cu 17 goluri si 10 pase de gol, Mahrez a fost, fara indoiala, una dintre vedetele lui Leicester, insa agentul acestuia nu are vesti bune pentru echipa.

 

Cotele caselor de  pariuri

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters

NetBet

Fortuna

Leicester

1,80

1,80 | || 573

1.80

1,83

1,80

Everton

4,00

4,35

4.10

4.25

4.20

 

Podle posledních informací na netu Mahrez zváží možný odjezd z Leicesteru v dalším období. Kamel Bengougam, jeho agent, tvrdí, že hráč bude pečlivě analyzovat všechny nabídky a v současné době existuje 50-50 šancí, že zůstane nebo opustí svůj současný tým.

 

Dokud se Mahrez nerozhodne, co bude dělat příští sezónu, pravděpodobně se těší na zápas s Evertonem. Vzhledem k tomu, že Leicester je již mistrem, asi nás nečeká výjimečný zápas. Za těchto podmínek si myslím, že bychom mohli být svědky remízy a oba týmy skórují. Leicester neukáže stejnou agresivitu v útoku a chuť skórovat, ale obrana Evertonu je v poslední době slabá, v sázce je osud Roberta Martineze. Vzhledem k vypadnutí z Anglického poháru se proslýchalo, že by trenér mohl tým opustit. Hráči budou s největší pravděpodobností hrát za svého manažera a za takových podmínek nám historie tolikrát ukázala, že se může stát cokoli, jsou v současnosti nejlepší online sázkové kanceláře.

 

Un lucru pe care ar trebui sa-l luam in considerare este soarta lui Roberto Martinez. Avand in vedere eliminarea din Cupa Angliei, s-a zvonit ca antrenorul ar putea parasi echipa. Jucatorii, cel mai probabil, vor juca pentru managerul lor, iar in asemenea conditii, istoria ne-a demonstrat de atatea ori ca orice se poate intampla.