Roland Garros te rasplateste saptamanal cu trei freebeturi

Milovníků tenisu sází jistě mnoho, jen čekají na Rolanda Turnaj Garros, druhý Grand Slam roku, který svými předpovědi vyhraje nějakou sumu peněz. Pokud se odkážeme na tabulku mužské dvouhry, je pravděpodobnost oblíbené výhry vyšší než na běžných turnajích, protože zde se hraje ve formátu „best of 5 sets“. Na podporu myšlenky vyhrát co nejvíce po turnaji Roland Garros přichází sázková kancelář Netbet, která vám chce nabídnoutsa iti ofere 6 freebeturi během dvou týdnů soutěže.

Co musím udělat?

Každý uživatel Netbet, stávající nebo nový, se může zúčastnit promoce. Jedním z požadavků, které musíte splnit, abyste se mohli zúčastnit promo akce, je výběr tlačítka pro přihlášení na stránce promo akce. Druhý požadavek je umístění 10 sázek týdně, živě nebo před živým přenosem, jednotlivec na tiketu, na stole dvouhry z Roland Garros, muži a/nebo ženy . Každá sázka musí mít minimální kurz 2,00 a minimální sázku 50 lei nebo nevyhraje. Nejpozději do 48 hodin od konce každého týdne obdržíte zdarma, každý v hodnotě 50 lei.


5b0c653ae6806_1527539002.jpg


Despre recompensa

Roland Garros te rasplateste saptamanal cu trei freebeturi indiferent daca pariurile vor fi sau nu castigatoare. In cel mult 48 ore de la sfarsitul fiecarei saptamani vei primi freebeturile, fiecare in valoare de 50 lei. Tedy za každý ze dvou týdnů, ve kterých uzavíráte sázky podle k požadavkům získáte 3 freebetur i. První týden trvá do 3. června a druhý mezi 4. a 10. červnem. Sázky zdarma musí být vsazeny do 7 dnů od zapůjčení na jakoukoli událost s minimálním kurzem 2,00, každý výběr musí mít minimální kurz 2,00 v případě více tiketů.


Rezumat

  • Zaregistrujte se do Netbet nyní, pokud žádný nemáte
  • Zaregistrujte se do promo akce "6 Roland Garros Gift Freebies" na této stránce
  • týden 10 live nebo pre-live sázky na různé zápasy z tabulky dvouhry Roland Garros
  • Minimální sázka každé sázky je 50 lei a minimální kurz je 2,00
  • Za každý týden, ve kterém splníte tyto podmínky, získáte 3 sázky zdarma, každá v hodnotě 50 lei
  • Fiecare freebet trebuie plasat in termen de 7 zile de la creditare pe un eveniment sportiv cu o cota minima de 2.00, in cazul unui bilet multiplu fiecare selectie trebuind sa aiba cota minima 2.00


Získejte sázky zdarma v oba týdny >>>