Rumunsko změří své síly se španělskou fotbalovou reprezentací

Zápas proti španělské fotbalové reprezentaci bude důležitou příležitostí pro jeho hráči Anghel Iordanescu, aby dokázali, že jsou schopni dosáhnout důležitých výsledků letos v létě na Euru. Samozřejmě to bude pravděpodobně nejtěžší zápas, který za posledních několik měsíců odehráli, ale členové rumunského týmu jsou si jistí svými šancemi. || English: King James Version: Již 299, Španělsko bylo jedním z nejvíce dominantní týmy světového fotbalu v posledních letech. V letech 2008 až 2012 neměli Španělé na fotbalové scéně soupeře a dokázali vyhrát minimálně tři finálové turnaje. Konkrétně se Španělům podařilo vyhrát dvě mistrovství Evropy a první mistrovství světa v historii země. Takové výkony vedly mnohé k tomu, aby označili tento tým Španělska za nejlepší národní tým v historii fotbalu spolu s dalšími legendárními týmy, jako je Brazílie v roce 1970 nebo 1982.

 

Dupa cum probabil stii deja, Spania a fost una dintre cele mai dominante echipe din fotbalul mondial in ultimii ani de zile. Intre 2008 si 2012, spaniolii nu au avut niciun rival pe scena fotbalistica, reusind sa castige nu mai putin de trei turnee finale. Mai exact, spaniolii au reusit sa castige doua Campionate Europene si primul Campionat Mondial din istoria tarii. Asemenea performante i-au determinat pe multi sa numeasca acea echipa a Spaniei cea mai buna nationala din istoria fotbalului, alaturi de alte selectionate legendare precum cele ale Braziliei sin 1970 sau 1982.

 

Sázkové kurzy na zápas mezi Rumunskem a Španělskem

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters

NetBet | || 560 = == Fortuna

Fortuna

Rumunsko

5,00

5,75

5,50

5,75

5,25

Španělsko

1,615

1,62

1,69

1,64

1.65

 

Jak jsem již řekl, Diego Costa nebyl zahrnut do skupiny, která se zúčastnila nedávného přátelského utkání, a to vyvolalo určité spekulace. Vicente Del Bosque však velmi jasně uvedl, že toto rozhodnutí bylo způsobeno Costovými fyzickými problémy a nikoli jeho špatnými výsledky v reprezentačním útoku, kde chybí hráči, kteří stáli před pár lety. Pryč jsou časy, kdy David Villa a Fernando Torres terorizovali jakoukoli obranu na světě. Nyní se budou muset Španělé spolehnout na Paca Alcacera, Alvara Moratu nebo Aritze Adurize. Ačkoli jsou to hráči velké hodnoty, žádný z nich se v tuto chvíli nemůže srovnávat s těmi dvěma výše uvedenými. || English: King James Version 619

 

De asemenea, trebuie mentionata slabiciunea spaniolilor in atac, acolo unde duce lipsa de jucatori de valoarea celor de acum cativa ani. Duse sunt vremurile in care David Villa si Fernando Torres terorizau orice aparare din lume. Acum, spaniolii vor trebui sa se bazeze pe Paco Alcacer, Alvaro Morata sau Aritz Aduriz. Desi sunt jucatori de mare valoare, niciunul dintre ei nu se poate compara, pentru moment, cu cei doi mentionati mai inainte.

 

" "Změníme postavy v zápas se Španělskem, ne systémem,“ řekl Anghel Iordanescu, trenér rumunské reprezentace. Trikolóry v utkání s Litvou nepřesvědčily, zvítězily 1:0 díky trefě Nicolae Stanciua. Zápas se hraje v neděli ve 21:45, v neděli v Cluj Areně.