Čeština Liga 1 Playout: Concordia Chiajna - Petrolul Ploiesti

Z mého pohledu vidím tento zápas pro Concordii docela dostupný, v podmínky, ve kterých se střetne s týmem z posledního místa, který sice předvádí krásný fotbal, ale v letošní sezóně nemá téměř žádnou naději uniknout sestupu, vzdálenost od místa, které zajišťuje alespoň údržbu přehrady, je citelná , 11 bodů. tento zápas, vzhledem k tomu, že pro ně budou tři po sobě jdoucí venkovní zápasy, z nichž dva budou extrémně těžké, s týmy bojujícími přímo na konci tabulky, Voluntari a Poli Timisoara, a poté na Craiova.

 

 

Momentan Concordia ocupa locul 6 in clasamentul echipelor din Playout, loc de baraj pentru mentinerea in prima liga, avand mare nevoie de victorie in acest meci, luand in considerare ca pentru ei vor urma trei meciuri consecutive in deplasare, dintre care doua extrem de grele, cu echipe aflate in lupta directa in subsolul clasamentului, Voluntari si Poli Timisoara, si apoi la Craiova. 

Chiajna měl v tomto Playout dobrý průběh, dosáhl 2 výher, 2 remíz a jedné porážky s rozdílem branek 5 vstřelených a 3 inkasovaných branek, takže má důvod doufat, že se bude účastnit i nadále a příští sezónu v první lize v Česká republika. || 541

Un mare plus pentru echipa ilfoveana este faptul ca au adus o serie de jucatori importanti in pauza competitionala, jucatori cu experienta care pe deasupra au confirmat asteptarile si s-au integrat in jocul echipei, reusind sa acopere golurile din toate compartimentele unde acestia erau descoperiti, precum atacantul ucrainean Artem Milevski, mijlocasul Christian Obodo, fundasul Patrice Feussi

 

V přímých zápasech soutěžní sezóny pravidelně oba zápasy mezi oběma týmy skončily remízou, 1:1 a 2:2.

 

Na druhou stranu, Petrolul je na posledním místě pouze 8 nashromážděných bodů, čímž uspěl v Playout – vítězství, remíza a 3 porážky, s gólovým rozdílem v zrcadle oproti Concordii, 3 vstřelené branky a 5 inkasovaných. Jak jsem řekl, Petrolul dává pocit krásného a velkolepého fotbalu, ale nedaří se mu zhmotnit příležitosti a tím kumulovat body, může to být dáno umístěním v tabulce a velkým odstupem od případné záchrany. nátlak říká -a tak to slovo mezi hráči.

 

Nemyslím si tedy, že to pro ně bude snadný zápas, ale nakonec se Chiajna může ukázat jako lepší, zdatnější tým se zkušenějšími a motivovanějšími hráči a uspět v tomto zápase důležitém vítězství.

 

Předpověď: vítězství Concordia Chiajna; Kurz: 1,99 na Winmasters