Čeština participa la un nou Campionat Mondial de handbal feminin

2. prosince bude mít premiéru na 23. ročníku mistrovství světa v házené žen mistrovství světa, které se bude konat v Německu. Je to potřetí, co Německo hostilo mistrovství světa v házené, po letech 1965 a 1997. Před dvěma lety Rumunsko dosáhlo výkonu, který mnozí považovali za překvapivý, když vyhrálo malé finále a zařadilo se tak na třetí místo. Vítězem se stalo Norsko, které ve finále porazilo Nizozemsko. Nutno také říci, že nejlepší střelkyní byla před dvěma lety Cristina Neagu. O vývoji našeho národního týmu před pár dny na Carpathian Trophy se nedá říci, že by byl příliš přesvědčivý, ale doufáme, že i nyní dosáhneme výkonu podobného tomu před dvěma lety, i když naděje jsou malé. || 529


5a1fab4cc8f24_1512024908.jpgSursa foto: www.gds.ro


Rumunsko se účastní nového mistrovství světa v házené žen, „trikolóry“ jsou ve druhé volební urně na kresba. V národním play-off vedeném Ambrosem Martinem přešel bez emocí přes Rakousko, po vítězství 34:29 doma a jednom 33:24, o přestávce vedl Rumunsko rozdílem dvou branek. Nutno říci, že Rumunsko je jediným národním týmem, který se kvalifikoval na všech 23 mistrovství světa.


Obtížná mise pro "tricolor"


Na tomto závěrečném turnaji bude Rumunsko hrát ve skupinách s Francií, Španělskem, Slovinskem, Angolou a Paraguayí. První zápas sehraje 2. prosince v 15:00 s Paraguayí, následně 3. prosince ve stejný čas se Slovinskem, 5. prosince ve 21:30 se Španělskem, 7. prosince v 19:00 Angolou a dnem s Francií. 8. prosince v 19:00. Rumunsko by samozřejmě nemělo mít problém se kvalifikovat do osmého místa, první 4 se umístili z pokračující skupiny. Otázka je z jaké pozice. V osmifinále se Rumunsko utká s týmem ze skupiny B, ve kterém jsou Norsko, Švédsko, Česká republika, Maďarsko, Argentina a Polsko, tým, který nás porazil na Carpathian Trophy. Takže to bude těžké bez ohledu na to, který soupeř se nám postaví do cesty.

5a1fab69e5957_1512024937.jpg

Zdroj fotografie: www.gasseracing.com 


Grupa C este si ea una destul de puternica, favorita la castigarea ei fiind Rusia, urmata  de Danemarca, Brazilia, Muntenegru, Japonia si Tunisia. In grupa D le avem pe Olanda, Germania, Serbia, Coreea de Sud, China si Camerun.


Rumunsko začíná 11. šancí vyhrát titul mistra světa

 

Na tato sázková kancelář má několik kurzů se objevil již pro zápasy z první fáze, v utkání Rumunska s Paraguayí byl stanoven cílový limit na 55,5. Pro většinu zápasů v prvním kole máme prozatím 11 sázkových možností, ale s největší pravděpodobností se jejich počet, který je stále poměrně velký, v dalším období zvýší.

Online dům také nabízí antepost sázky a zde se netýká pouze kurzů na vítěze finálového turnaje. Velkým favoritem na vítězství ve finálovém turnaji je Norsko s kurzem 2,1, následované Ruskem, Francií a Nizozemskem, všechny 3 s kurzem 8,00. Rumunsko je uvedeno pouze s 11. šancí (25,0). Šance na to, že zopakuje výkon před dvěma lety a vyhraje jakoukoli medaili, je 5,00, přičemž Rusko, Francie a Nizozemsko k tomu mají kurz 2,75 a Dánsko má kurz 4,5.


Rumunsko se účastní nového mistrovství světa v házené, kurz na nejlepší střelkyni soutěže bude opět Cristina Neagu s hodnotou 4,00 a odchází s druhou šancí. Hlavním favoritem na branku je Nora Mork s kurzem 3,50. Česká republika a Slovinsko, oba v 5:00, jsou favority na vítězství v Prezidentském poháru, miniturnaj, který zahrnuje týmy, které se nekvalifikovaly do osmifinále. Jinými slovy, oba jsou favority na 17. místo. Máme před sebou ne méně než 21 takových nepřímých duelů, včetně těch mezi Rumunskem a Španělskem, Rumunskem a Švédskem nebo Rumunskem a Dánskem. Máme také kurzy na vítěze skupiny, ale také speciální sázky na „trikolóru“, jako je nejlepší střelec týmu, kolo, ve kterém vypadne, celkový počet bodů, vstřelené a obdržené branky ve skupině. Kurz na vyřazení Rumunska v 16. kole, což je docela pravděpodobné, je 2,3.


Casa online ne ofera posibilitatea de a anticipa, de asemenea, echipa care se va clasa mai sus intr-un duel. Ni se prezinta nu mai putin de 21 astfel de dueluri indirecte, printre care cele dintre Čeština  si Spania, Čeština si Suedia sau Čeština si Danemarca. De asemenea, avem cote si pentru castigatoarea grupei, dar si pariuri speciale pentru “tricolore”, precum cea mai buna marcatoare a echipei, runda in care acestea vor fi eliminate, totalul punctelor, ale golurilor marcate si primite in grupa. Cota ca Čeština sa fie eliminata in optimile de finala, lucru destul de probabil, este 2.3.


Jaké sázky si myslíte, že vyhrají? || 553