Rusko na EURO 2020: jak daleko dospěje Čerčesovův národní tým? || Angličtina: 512

Nationala Rusiei va evolua la EURO 2020 intr-o grupa cu Belgia, Finlanda si Danemarca. Casele de pariuri ofera o cota de 1.42 pentru ca baietii lui Cherchesov sa treaca de faza grupelor. 

V následujícím textu probereme šance Ruska a jeho šance na EURO 2020.

Ruští rivalové a kurzy na zápasy ve skupinách

Remíza rozdělila Rusko do skupiny B Je to velmi zajímavá čtveřice s oblíbenou Belgií a skromným Finskem. Boj o 2. místo, které zajišťuje kvalifikaci ve vyřazovacích fázích, je zřejmě mezi Ruskem a Dánskem

Chronologicky se zápas mezi těmito dvěma odehraje v posledním kole. Ruská reprezentace zahájí turnaj duelem proti Belgii

Kurz na zápas Belgie-Rusko 12. června

Partida contra Belgiei se va disputa pe Gazprom Arena din St. Petersburg si va incepe pe 12 Iunie, de la ora 22:00. Evident, rusii pornesc de aceasta data cu a doua sansa. 

Kurzy na zápas Finsko - Rusko dne 16. června

V zápase Ve druhém kole nabízejí online sázkové kanceláře Rusku první šanci. Finsko vs Rusko se hraje 16. června v 16:00.

Kurz na zápas Rusko - Dánsko 21. června

Jediný zápas který Rusko nebude hrát doma ve skupinách, je ten 21. června s Dánskem. Hostiteli zápasu, který se koná ve 22:00, jsou Dánové, a proto jsou oblíbenci || English: King James Version || == 3.30

Cherchesovova kapela je silná jeden, ale na mistrovství světa 2018 Rusko ukázalo, že se může utkat na úrovni špičkových týmů. Mají výhodu, že dva ze tří zápasů odehrají na St. Petersburg, s diváky na tribunách.

Jak daleko zajde Rusko na mistrovství Evropy 2020 (2021)? Kvalifikace na 3. místě je také možná, pokud jsou statistiky na straně Čerčesova.

Pentru a se califica in optimi, Rusia trebuie sa se claseze pe una din primele doua pozitii. Este posibila si o calificare de pe locul 3, daca statisticile sunt de partea nationalei lui Cherchesov. 

Po skupinové fázi týmy postupují do osmého a odtud začíná vyřazování. S každým dalším kolem jsou šance Ruska menší a menší podle názoru nejlepších sázkových kanceláří v Česká republikaagentiilor de pariuri de top din Čeština.

Rusko dosáhlo svého nejlepšího výkonu na EURO v roce 2008, kdy se kvalifikovalo do semifinále. Je to těžko vyrovnatelný výsledek, ale národní tým v roce 2018 dokázal, že umí překvapit.

Pokud se Rusko umístí na 2. místě ve skupině B, pak je možným soupeřem druhé místo ve skupině A, která zahrnuje Itálii; Wales; Švýcarsko a Turecko. Vzhledem k tomu, že skupinu s největší pravděpodobností vyhraje Itálie, je pak soupeř Ruska v osmičce přístupný.

Mistrovství Evropy je obvykle nepředvídatelné. V roce 2004 mělo Řecko na výhru trofeje kurz 50,00 a nyní Rusko má kurz 101.