Lucescuův sahtiorul bojuje s Bragou o postup do semifinále Evropské ligy

Od roku 2016 neuplynulo méně než 7 let. Mircea Lucescu dokázal vyhrát poslední pohár UEFA. Poté si tým zahrál finále proti Němcům z Werderu Brémy, kde se mu nakonec podařilo zvítězit se skóre 2:1. V týmu rumunského trenéra se od té doby hodně věcí změnilo, ale jeho výkony zůstaly zachovány. Letos se zdá, že Sahtior má velkou šanci zopakovat výkon z roku 2009, ale k tomu bude muset překonat Bragu.

 

V osmém Portugalci prošli Fenerbahce na konci čtyřhry, ve které je Turci obvinili z okradení rozhodčími. Za podmínek, ve kterých vyhráli v kole 1:0, dostal Fener na oplátku výprask 1:4 a dohrál zápas o 3 osoby méně. V šestnáctém století však měla Braga se studenty ze Sionu mnohem těžší život. Přestože v portugalském utkání ve 29. minutě porazil doma Bragu 2:1, Sion vedl už 2:1. Braga se kvalifikovala na konci zápasu, poté, co zápas skončil 2:2, Nikola Stoiljkovic vyrovnal ve 49. minutě na vyrovnání. Doněck

 

Cotele caselor de pariuri pentru meciul dintre Braga si Sahtior Donetsk

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters

NetBet

Fortuna || | 565

SC Braga

2,55

2,60

2,56

2,55

2,55

Sahtior Doněck

2,875

2,9

2,92

2,90

2,875

 

Sahtior Doentsk na druhou stranu zapůsobil ve dvojce s Anderlechtem, dokázal vyhrát oba zápasy. Doma vyhráli Ukrajinci 3:1 a venku 1:0, vzhledem k tomu, že Anderlecht už měl na hřišti o jednoho muže méně. Také rumunský trenér v šestnáctce znovu prokázal svou cenu a přijal strategii, která zajistila jeho týmu kolosální vítězství na hřišti Schalke.

 

Pokud jde o losy, oba týmy jsou ovlivněny několika absencemi před přímým zápasem. Jednak Braga nebude moci počítat s Crislanem a Rui Fontem, které oba trápí problémy se šlachami, zatímco Joshua je stále nejistý. Na druhou stranu Sahtiorulovi nebudou těžit služby Freda a Olexandra Kucherových, oba jsou suspendováni, ale ani Marcio Azevedo kvůli problémům s kolenem. Ještě horší jsou jména na soupisce: Jaroslavu Rakitskému, Vjačeslavu Ševčukovi a Taisonovi hrozí, že zápas vynechají.

 

Jak můžete vidět výše, bookmakeři favorizují Portugalce, ale nesmíme zapomínat na ofenzivní potenciál Sahtiora a hodnotu jeho obránců. Ukázali, že se tohoto zápasu nebojí a chtějí zajet dobrý výsledek na hřišti soupeře, aby nakonec v rozhodujícím zápase na Ukrajině vyřadili Bragu.