Salvatorul Gomez, Wolfsburg - Braunschweig

Sezóna hrůzy pro hostitele, něco jako od rozšíření k dekadenci, vzhledem k tomu, že loni hrál až do čtvrtfinále Ligy mistrů a měl vzrušující zápas, a teď skončili na 16. místě a dostali přes tuto přehradu nečekanou šanci, která může znamenat zůstat v Bundeslize.

A šance jsou poměrně vysoké vzhledem k tomu, že Braunschweig netěží z žádného fotbalisty srovnatelné kvality jako Mario Gomez, Ricardo Rodriguez, Benaglio, Luiz Gustavo nebo Arnold, všichni internacionálové pro země, které zastupují.

Cu un plus pentru Mario Gomez care practic prin aportul sau, 17 goluri reusite, poate fi considerat adevaratul salvator al  ''lupilor'' de la un dezastru total, retrogradarea directa.
Pro dnešní zápas se trenér Andries Jonker nemůže spolehnout na Bazoera, který bude delší dobu nedostupný, a Blaszczykowski s vysokou šancí na uzdravení na návrat, místo toho Benaglio vrací velké plus za Wolsburg

Hosté, kteří před třemi lety sestoupili z Bundesligy, zkoušejí štěstí a uchytili se, zejména díky vývoji skupiny, plus přinášející v létě návrat útočníka Domiho Kumbely a velmi dobrý ročník vrcholu. Nyman s 11 úspěchy. == 1x & 3 +

1x&3+

2,28
50 lei

Wolfsburg nad 1,5 gólu
1,65
100 lei | || 546

Superbet