Real Chances for Real? || Angličtina 511

Prima parte a sezonul s-a incheiat de curand si a vazut-o pe Real Madrid conducand ierarhia in La Liga, fiind urmata indeaproape de marea rivala Barcelona si de Sevilla, care pare o echipa capabila de a se lupta cu cei doi granzi ai Spaniei sub conducerea lui Jorge Sampaoli.
 

589f4e8060bc9_1486835328.jpg

Až donedávna byl Real Madrid ve výjimečné formě: po sérii 40 zápasů, ve kterých nepocítil chuť porážky, nedávno vyhrál mistrovství světa klubů a postoupil do čtvrtfinále Královského poháru, se zdál být neporazitelný. dvojzápas proti rivalovi v čele žebříčku, Seville. S dalším zápasem bílých, také venku a také proti Seville, ale věci nabraly nečekaný spád: Real prohrál poprvé po 40 zápasech, Barcelona a Sevilla se přiblížily a morálka hráčů utrpěla ránu. .

To se ukázalo v dalším utkání madridského celku, hraném na Královském poháru, proti galicijskému celku Celta Vigo. Real prohrál doma se skóre 1:2, zaznamenal druhou porážku v řadě a po návratu 2:2 byl vyřazen z poháru.

Věci se mezitím vzpamatovaly pro Real, kterému se podařilo získat dvě po sobě jdoucí vítězství, z nichž poslední bylo kategorickým způsobem, proti týmu na 4. místě, Realu Sociedad. Barcelona a Sevilla přitom ztratily body: Barcelona po zápase s vážnou chybou rozhodčích remizovala s Betisem a Sevilla prohrála v Barceloně (1:3 s Espanyolem) a doma remizovala s Villarrealem .

Momentálně Real vede hierarchii v La Lize po odehrání 19 zápasů s náskokem 1 bodu před Barcelonou a 3 body před týmem na 3. místě Sevillou. Real má však o 2 sporné zápasy méně než jeho soupeři, kteří odehráli každý 21 zápasů. V případě, že se Real ve zbývajících dvou zápasech prosadí, bude mít před Barcelonou 7bodový náskok. Docela konzistentní, že?

Ale věci nejsou tak růžové, jak se zdá pro ty v hlavním městě. Mezi zápasy, které Real musí odehrát, jsou dva výjezdy, na hřišti Valencie a na hřišti Celty de Vigo, týmu, který je právě vyřadil z poháru. Přestože je Valencie ve špatné formě a v této sezóně dostává doma průměrně 2,3 gólu na zápas, je známou skutečností, že proti Realu a Barceloně její hráči vždy přijdou motivovaní a odehrají vyrovnané zápasy. Kvalita soupeřů, nabitý program madridského týmu, který bude mít v předstihu i zápasy Ligy mistrů, stejně jako velké týmové problémy, které Zinedine Zidane v této sezóně stále trápí, dělají ze dvou zápasů, se kterými se Real musí hádat. být mnohem obtížnější, než by bylo normálně.

S rostoucí Barcelonou ve formě, destabilizujícím útočným triem a týmem ze Sevilly, který může dosáhnout skvělých výsledků, se zdá, že postup Realu je v ohrožení, vzhledem k tomu, že mnoho hráčů Realu chybělo a stále chybí. Gareth Bale je zraněný asi 3 měsíce a Luka Modric, Dani Carvajal, Pepe, James Rodriguez a Marcelo se nedávno vrátili do tréninku a nejsou na optimální úrovni.

Barcelona dnes hraje proti Deportivu Alaves dříve, než bude hrát Real, což znamená, že pokud Barcelona vyhraje, posune se – alespoň dočasně – do čela ligy. Můj názor je, že Real bude mít i nadále konzistentní výsledky v podmínkách, ve kterých se neobjeví žádné velké šaržové problémy a stále má první šanci vyhrát šampionát. Velkou výhodou je skutečnost, že Real na oplátku hraje doma s Barcelonou a Sevillou a Atléticem Madrid.

UNIBET nabízí kurz 1,36 na výhru mistrovského titulu Really, což asi vidím.