"Saracie" de goluri, FC Paris - Orleans

Po dramatickém závěru ve Francii 2 se dnes hosté dokázali s emocemi vyhnout přímému sestupu do 3. ligy. Mají tak další šanci pokračovat i příští rok ve druhé lize, pokud se jim podaří prosadit v barážovém utkání, tur- návrat s obsazením 3. pozice v národním

A šance by se na ně mohla usmát v podmínkách, ve kterých dnes v prvním venkovním zápase Orleans narazí na značně oslabený tým vzhledem k tomu, že bude chybět suspendovaný hlavní střelec hostí Camara, 6 branek ve 24 zápasech. Také velmi důležité absence ve střední lajně, záložníci Madiani (20 přítomných), Nomenjanahary (23 přítomných a 3 góly), Chergui (25 přítomných a 3 góly) a Pierazzi (32 přítomných a 2 góly}, obecně všechny tilulari jsou nejisté.

Ofenzivní síla hostitelů tak bude výrazně oslabena, vzhledem k tomu, že s kompletním týmem v 17 domácích zápasech stihli v posledním nedávno uzavřeném ročníku pouze 19 gólů.

I když je Orleans týmem, který co do efektivity „skřípal“, pouze 16 vstřelených branek v 19 zápasech, má podle mého názoru výhodu v prosazení se s přihlédnutím k tomu, že v poslední etapě s Le Havrem raději – a odpočiňte si mnoho předkrmů speciálně pro tento zápas a dnes budou mít na hřišti fotbalisty jako Gomis, Armand a Nabab.

x2
kvóta 1,50
100 lei

Superbet