Velké změny pro oba týmy. Pro Sevillu od začátku, pro Leicester na cestě

Od zápasu na turné v || | 528 Leicester. Anglický tým vyhrál dva zápasy, oba se stejným skóre, oba doma. Trenér Claudio Ranieri, který mu přinesl týmový titul, byl vyhozen, ale tým začal hrát lépe. Leicester dokázal vyhrát s Liverpoolem a Hullem stejným skóre 3:1, oba zápasy se hrály na King Power Stadium, stadionu, kde se hraje dnešní zápas. Vardyho gól ve druhém poločase může zavážit při výběru týmu, který se kvalifikuje do další fáze soutěže. Leicester překvapil svět v několika směrech, dokázal vyhrát šampionát, týmu se podařilo snadno projít skupinami, ale „dokázal“ překvapit svět špatným průběhem této sezóny Premier League. V tuto chvíli je tým od 18. místa jen tři body, ale myslím, že Leicester se konečně dokáže zachránit. Nemyslím si, že se hierarchie na konci žebříčku příliš změní. V tomto zápase se Shakespeare nemůže spolehnout na Mendyho a Schmeichel a Wague si nejsou jisti. Pro Leicester jsou ale důležití útočníci Musa, Slimani, Vardy, Okazaki a Mahrez budou jistě terorizovat obranu hostujícího týmu.

Sevilla je také tým, který velmi příjemným způsobem překvapil fotbalový svět, tým, který dokázal během 10 let pětkrát vyhrát další důležitou trofej Evropy. Španělskému týmu se na šampionátu daří, v tuto chvíli je Sevilla třetí, tři body za Barcelonou a pět bodů za Realem Madrid. Sampaoli, který přišel do týmu v červnu 2016, vštípil tomuto týmu ještě bojovnější hru. Zdá se, že tým je blíž k tomu, aby nikdy nevyhrál šampionát, ale je velmi blízko k dosažení osmi nejlepších týmů v Evropě. Není to těžké, ale hráči Sevilly musí být velmi opatrní, protože Leicester začal znovu hrát fotbal. Sevilla uzavřela venkovní zápasy této sezóny v Lize mistrů 0:0 v Lyonu a Juventusu a krátké vítězství 1:0 v Záhřebu s Dinamem. Minulou sezónu byla Sevilla oblíbeným soupeřem týmů, se kterými se setkala. Tým tak rok předtím prohrál s Borussií Monchengladbach, ale také s Manchesterem City a Juventusem. Nyní pod vedením Sampaoliho je tým mnohem lépe umístěn na hřišti. Je to trenér, pro kterého v důležitých zápasech převažuje výsledek z konce zápasu nad show.

Nemyslím si však, že by některý z týmů jednoduše počkal na konec zápasu. Řekl jsem, kteří hráči útočí na Leicester, Vardy, Mahreze, Okazakiho, Musu, Slimaniho a Ullou. Samozřejmě ne všichni budou hrát, ale jsem přesvědčen, že Shakespeare si pro tento zápas vybere to nejlepší. Na druhou stranu Vietto, Jovetic, Vazquez a Ben Yedder budou v obraně Leicesteru velkou nepříjemností. || English: King James Version || || 535

Voi merge si la acest meci pe ambele marcheaza, cota 1.60 la Betfair.