Skotsko - Dánsko, předběžné sázkové tipy na mistrovství světa

Skotsko - Dánsko (pondělí v 21:45) je derby skupiny F předkolo mistrovství světa a oba týmy jsou zbaveny téměř jakékoli odpovědnosti, takže bychom měli být svědky krásného otevřeného zápasu. Dánsko je již matematicky kvalifikováno na závěrečný turnaj v Kataru, Skotsko má místo přehrady jisté. Nicméně, hostitelé usilují o vítězství, být lídry série na přehradě. || English: King James Version || 553

Skotsko - Dánsko , CM přípravné zápasy | Hostitelé chtějí být lídry na přehradě

Skotsko si již zajistilo druhé místo ve skupině, ale pondělní úspěch může být důležitý v tom smyslu, že chlapci Steva Clarka by měli velkou šanci stát se lídry Semifinále mistrovství světa 2022 se vyhne. , jak v tuto chvíli ukazují konfigurace skupin). || 569

Selecționerul gazdelor de luni știe că partida contra Danemarcei are o miză mare din acest punct de vedere, de statutul de cap de serie în play-off putând să depindă în mare măsură visul de a ajunge la Mondial.

" Dánové budou chtít dokončit toto kvalifikační tažení pozitivně, protože chceme. Bude plný stadion, a to nás motivuje, doufám, že odměníme fanoušky za jejich důvěru a dosáhneme výsledku, který chceme a proč potřebujeme ", vysvětlil Steve Clarke, trenér Skotska.

Skotsko je ve skvělé situaci, nemá obdoby v nedávné historii, pokud se zmíníme o přípravných zápasech mistrovství světa. Tato forma výjimky však musí být potvrzena v přehradě, jinak se sen národa o postupu na finálový turnaj po dvou a půl dekádách může zhroutit.Hrozným způsobem přicházíme po 5 výhrách v řadě, což je nesmírně těžké dosáhnout na jakékoli úrovni ve fotbale. kde chceme mnoha způsoby, ale musíme zůstat ve formě až do března, na přehradě

"Suntem într-o formă teribilă, venim după 5 victorii la rând, ceea ce e extrem de greu de obținut la orice nivel în fotbal. Să reușești acest lucru într-o campanie de calificare la Mondial, unde presiunea e mare, arată forța grupului. Suntem unde ne dorim din multe puncte de vedere, dar trebuie să rămânem în această formă până în martie, la baraj ", řekl volič.

Britský technický personál má velké dilema, než se postaví lídrovi skupiny. Na jedné straně jde o získání statusu šéfa seriálu. na přehradě se naopak mnozí domnívají, že suspendovaní fotbalisté by měli být chráněni, aby nezmeškali jarní duely.John McGinn, Jack Hendry, Che Adams, Stephen O'Donnell, Kevin Nisbet a Scott McTominay všichni podléhají suspendaci

" V předkolech záleží na play-off, ale taková jsou pravidla. Máme tolik suspendovaných hráčů, že je nemožné je chránit. Naším cílem je vyhrát s Dánskem a dostat se do čela série, a to je náš první cíl. Myslíme na to především, ne na pozastavení. Doufám, že nemáme příliš nekompromisního rozhodčího, který by mohl snadno vytáhnout karty z kapsy "Řekl Clarke. || Česky: 809

Selecționerul e extrem de deranjat de regula potrivit căreia suspendările se cumulează și pentru baraj, dar mai nemulțumit e de faptul că fotbaliștii lui deja sancționați ar putea să rateze finala, dacă primesc un nou avertisment în semifinala de play-off. Dacă împotriva Danemarcei jucătorii ar putea fi mai rezervați în intrări, în semifinale va fi o dispută pe muchie de cuțit, cu o presiune fantastică, astfel că se creează toate premisele pentru un joc la limită.

" ukončete hru bez obdržení jakýchkoli karet. Ale i pro finále platí pravidlo: pokud budou naši suspendovaní hráči v březnovém semifinále potrestáni žlutou barvou, pak budou chybět v kvalifikaci mistrovství světa. To se mi zdá ještě nespravedlivé ", uzavřel Clarke na tiskové konferenci před zápasem s Dánskem.

Skotsko, jeden krok od jedinečného výkonu ve své historii

Právě před rokem, v polovině - Listopad 2020, Skotsko dramaticky prohrálo v Bělehradě v tiebreaku o vstupenky na Euro. Nyní Robertson & Co sní o nové účasti na mistrovství světa po 24leté absenci, ale v play off potřebují přístupné soupeře. Teoreticky by jim pondělní vítězství mělo zajistit status lídra v semifinále play-off, ale i při remíze je velká šance dostat se mezi nejlepších 6 druhých míst v závislosti na výsledcích ostatních skupin.

Skotsko přichází po 5 výhrách v řadě v předkolech, a pokud v pondělí zvítězí, dosáhne výkonu bez srovnání: nikdy v historii kvalifikace na Euro nebo Světový pohár neměli Skoti měl 6 zápasů v řadě na to, aby vyhrál.

Dánsko během turné nedalo Skotsku šanci, vyhrálo 2:0, ale nyní se věci změnily. Britové pod vedením Steva Clarka znovu objevili své sebevědomí a je to vidět i statisticky. Pondělní hostitelé vstupují do utkání mimořádně sebevědomě a dokážou rychle skórovat: ve 4 z posledních 5 zápasů ve skotských přípravných zápasech skórovali od prvního poločasu. Detail, který jim později pomáhá zvládat zápasy na výbornou, rychlost lidí vepředu proměnila Skotsko v extrémně nebezpečný tým při protiútoku Southampton, který se zotavil ze zranění. Skóroval ve třech z těchto přípravných zápasů a pokaždé, když se prosadil na výsledkové tabuli, jeho národní tým vyhrál „0“. zraněný Nathan Patterson (pozastaven).

Speranțele ofensive ale gazdelor se leagă de forma lui Che Adams, fotbalistul lui Southampton care și-a revenit după o accidentare. Acesta a punctat în trei meciuri din aceste preliminarii și, de fiecare dată când și-a trecut numele pe lista marcatorilor, naționala sa s-a impus la "0".

  • Absenți la gazde în Scoția - Danemarca: Fraser (accidentat), Nathan Patterson (suspendat).

Skotsko – Dánsko | Hosté chtějí dokončit skupinu s nejvyšším skóre

Party v Dánsku začala v říjnu, kdy pondělní hosté matematicky zajistili, že skupina vyhrála a implicitně se kvalifikovala na mistrovství světa. I tak není pondělní duel pro Kjaer & Co bez podílu, protože tým měl zatím perfektní průběh: 9 zápasů - 9 vítězství, v předkolech. Pondělní úspěch by pro Dány znamenal maximální skóre, jedinečný výkon: nikdy, ať už mluvíme o kvalifikaci na Euro nebo na mistrovství světa, Dánsko nevyhrálo všechny zápasy ve skupině.

Po mimořádně úspěšném Euru kluci Kaspera Hjulmanda potvrdili, že se i bez Eriksena stávají v Evropě fotbalovou silou. Dánové nastříleli v tomto kvalifikačním tažení 30 gólů, jen Německo a Nizozemsko skórovaly několikrát. Z pohledu obrany je to ještě lepší, pondělní hosté dostali v 9 zápasech jediný gól. Dánsko má nejlepší obranu v přípravných zápasech, jen Itálie si ji drží trochu blíž (mistryně Evropy vytáhla míč z vlastní branky pouze dvakrát). dosavadních 9 úspěchů v kvalifikaci dokázalo otevřít skóre ještě do přestávky. S tak silnou obranou, ve které září hvězdy Milána a Chelsea, Kjaer a Christensen, ale také s jedním z nejlepších brankářů světa - Kasperem Schmeichelem - je téměř nemožné vrátit Dány, jakmile se ujmou vedení.

Danemarca începe perfect partidele, dovadă că în 6 din cele 9 succese de până acum din calificări a reușit să deschidă scorul încă dinainte de pauză. Cu o defensivă atât de puternică, în care strălucesc vedetele lui Milan și Chelsea, Kjaer și Christensen, dar și cu unul dintre cei mai buni portari din lume - Kasper Schmeichel -, danezii sunt aproape imposibil de întors odată ce intră în avantaj. 

V aktuálních přípravných zápasech, jak jsem řekl, byla nejen obrana na světové úrovni, ale i fotbalisté v útoku odvedli svou práci bezchybně. Při absenci Eriksena – v minulosti ředitele týmu – nastoupil na scénu Andreas Skov Olsen. Fotbalista Bologne skóroval 5x v 9 zápasech, ve 4 řadách je tím, kdo otevírá skóre.

  • Nepřítomní hosté ve Skotsku - Dánsko: Joachim Andersen (zraněný), Christian Eriksen (problémy se srdcem), Hojbjerg (nejistý).

Skotsko – Dánsko, předkolo mistrovství světa: sázkové kurzy a sázky

Setkání Skotska a Dánska v průběhu historie, 17krát. Je to až k neuvěření, zatím k žádnému rovnocennému výsledku nedošlo, i když mezi oběma kapelami nikdy nebyl velký rozdíl. Důkaz a přímý záznam: 10 vítězství pro Skotsko, 7 pro Dánsko || 12 zápasů zaznamenalo skóre 1:0

Chiar dacă cele două naționale nu au remizat încă, trebuie spus că echilbirul din disputele directe a fost vizibil mai mereu, astfel că în 7 din ultimele 12 meciuri s-a întregistrat scorul de 1-0.

Nyní se spor řídí stejným znakem rovnosti mezi oběma týmy. Dánsko je bezpochyby nejsilnějším týmem, ale misku vah by měla vyvážit skutečnost, že spor se bude hrát na plném Hampden Parku a vyšší motivace Skotů. velkou šanci postoupit do play off z vedení. Skotské šance na vítězství nebo remízu jsou extrémně lákavé (1,62 – na Unibetu) a myslíme si, že to může vyjít bez velkých emocí.

Ca atare, anticipăm un duel fără o favorită clară și suntem convinși că Scoția va putea să obțină măcar un egal, astfel încât să aibă o șansă bună să meargă în baraj din postura de cap de serie. Cota pentru victorie sau egal Scoția e una extrem de tentantă (1,62 - la Unibet) și considerăm că poate ieși fără mari emoții.

e-sazkovekancelare.com vám nabízí denní tipy a tikety se zajímavými kurzy, pečlivě prostudované, od ty nejlepší licencované sázkové kanceláře v Česká republika. Než použijete naše návrhy, nezapomeňte projít filtrem svých myšlenek a hlavně nikdy nesázejte na peníze, které si nemůžete dovolit prohrát.