Může být Sporting Gijon ještě zachráněn před sestupem?

Nu te lasa inselat de ultimul rezultat al celor de la Gijon. Echipa antrenata de Abelardo Fernandez a pierdut intr-un mod dureros partida cu FC Barcelona, incasand nu mai putin de 6 goluri (4 doar de la Lui Suarez), insa nu trebuie sa uitam faptul ca Barcelona a beneficiat de 3 penalty-uri. De asemenea, catalanii au deschsi scorul devreme, in minutul 12, insa acesta s-a mentinut asa pana in minutul 63, timp in care Gijon a reusit sa faca fata atacurilor fulminante.

 

Cotele caselor de pariuri

 

Sportingbet

Unibet

Winmasters

NetBet

Fortune

Sporting Gijon

1,50

1,52

1,56

1,52

1,55

Eibar

5,75

6.70

6,00

6,45

6,50

 

Bylo by tedy chybou se domnívat, že Gijon je již degradován. Tým teď vypadá mnohem lépe než na začátku března. Poté Gijon přišel po ne méně než 4 po sobě jdoucích porážkách. Jeho vzestup ale přišel až se zápasem s Atléticem Madrid. V jednom z nejzajímavějších zápasů aktuální sezóny na španělském šampionátu dokázal Gijon vrátit Madrid skóre z 1:0 a nakonec vyhrál 2:1.

|| 614 = == Z teoretického hlediska bude nyní Gijon čelit mnohem lehčímu týmu. Eibar vyhrál pouze jeden z posledních 11 zápasů. Také se tým nedokázal prosadit v žádném z posledních 8 venkovních zápasů. V poslední fázi dokázala pouze remizovat proti Deportivu v Coruně. || Česky: King James Version (1) červené karty obdržené v zápase s FC Barcelona. Jaime Jimeneze a Borja Ekuza nebudou moci nastoupit za Eibar, takže tým mohl opět využít první jedenáctku, kterou nasadili v zápase s Deportivem. Sporting Gijon a Eibar budou hrát v pátek večer 29. dubna ve 21:30

Din punct de vedere teoretic, Gijon va avea de infruntat acum o echipa mult mai usoara. Eibar nu a castigat decat unul din ultimele 11 meciuri. De asemenea, echipa nu a reusit sa se impuna in niciunul dintre ultimele 8 meciuri in deplasare. In ultima etapa, aceasta nu a reusit decat o remiza impotriva lui Deportivo la Coruna.

 

Pentru Gijon nu vor putea evolua Bernado Espinosa si Ognjen Vranjes, acesta din urma fiind suspendat din cauza cartonasului rosu primit in meciul cu FC Barcelona. Pentru Eibar nu vor putea juca Jaime Jimeneze si Borja Ekuza, astfel ca echipa ar putea apela din nou la primul 11 pe care l-a folosit in meciul cu Deportivo. Sporting Gijon si Eibar vor juca vineri seara, 29 aprilie, de la ora 21:30.