Selecteaza gratis marcatorii si castiga 450 000 Kč

Pravděpodobně nejatraktivnější kampaň online sázkové kanceláře, která se koná každý týden, má místo na Betfair. Hovoříme o týdenním jackpotu v hodnotě minimálně 450 000 lei, ale také o výhře 10 000 lei nebo více než 100 lei. Propagace nazvaná „Zlaté góly“ se týká hráčů v Premier League a Champions League, kteří otevřou skóre v zápase dané fáze.


5a587c395b3bc_1515748409.jpg


Co dělat? zdarma, vše, co musíte udělat je přihlášení, vyberte akci, kterou snadno najdete, v sekci Sázková kancelář. V každém kole je nám nabídnuto 6 zápasů z Premier League, respektive Ligy mistrů, pro každý máme nabídnuto 8 variant střelců a také šancí, které mají. Výběr bude vítězem, pokud hráč vstřelí první gól ve hře.

Participarea la promotie este gratuita, tot ce trebuie sa faci fiind sa te loghezi, sa selectezi promotia, pe care o vei gasi usor, in sectiunea Sportsbook. In fiecare runda ni se propun 6 meciuri din Premier League, respectiv Champions League, pentru fiecare oferindu-ni-se 8 variante de marcatori, precum si sansele pe care acestia le au de a marca. O selectie va fi castigatoare daca jucatorul va inscrie primul gol al partidei. 


Vyberte si skóre zdarma a vyhrajte 450 000 Kčnebo aktuální hodnotu jackpotu, protože je třeba říci, že pokud jackpot nevyhrajete v jednom kole, přenáší se a jackpot v dalším kole kolo bude přibývat. Nemůžete se registrovat vícekrát v jednom kole, protože je povolen pouze jeden účet na osobu. Tipy musí být zaslány minimálně 5 minut před začátkem prvního zápasu kola. Značky na tiketu lze také změnit nejpozději 5 minut před začátkem první ze 6 her.


Kromě 6 výběrů je tu také otázka na remízu, která vás oddělí od toho nebo těch, kteří jsou vám rovni. V tomto případě vyhraje účastník, který se nejvíce blíží otázce „V jaké minutě padne první gól“ v zápase zvoleném společností Betfair v daném kole Premier League nebo Ligy mistrů. Pokud vámi vybraný hráč, který skóruje jako první, v daném zápase nehraje, budete mít stále nárok na cenu v kole, ale ne na jackpot.


O odměnách

Ten kdo uhodne všech 6 hráčů, kteří otevřou skóre v příslušných hrách, vyhraje jackpot v hodnotě 450 000 lei. Pokud se to podaří dvěma a více hráčům, bude rozhodující remíza, kterou jsem popsal výše. Pokud nikdo neuhodne všech 6 prvních žetonů, ten, kdo uhodne nejvíce žetonů a dá nejbližší odpověď na otázku o remíze, získá cenu 10 000 lei. Obě ceny jsou hotovostní, žádné provozní podmínky. Navíc 10 nejlepších v každém kole obdrží sázku zdarma v hodnotě 100 lei.


Ale máme také celkové pořadí, aktualizované na propagační stránce po každé fázi Premier League a Ligy mistrů. Hodnocení je kumulativní, není oddělené pro každou ze dvou soutěží. Na konci sezóny obdrží první v tomto žebříčku hotovost 10 000 lei. Platba a doručení všech peněžních cen, včetně cen za každé kolo, bude provedeno maximálně do 30 dnů ve formě šeku.


Shrnutí

·       Daca nu ai cont la Betfair creeaza-ti unul aici

· Každý se může zdarma zúčastnit promo akce

· Musíte tipnout prvního střelce v 6 zápasech Premier nebo Ligy mistrů v určitém kole | || 543

·       Daca vei ghici toti marcatorii vei castiga jackpotul de cel putin 450 000 lei cash

· Pokud nikdo správně neuvedl 6 žetonů, ten, kdo uhodnul nejvíce, získá cenu 10 000 lei v hotovosti

·       In ambele cazuri, daca doi sau mai multi utilizatori sunt la egalitate, va castiga cel ce a dat raspunsul cel mai apropiat la intrebarea de departajare

· 10 nejlepších hráčů v každém kole obdrží sázku zdarma ve výši 100 lei

· Na konci sezóny bude ten, komu se nejčastěji podařilo získat cenu, ať už je jakákoli, Mám 10 000 lei v hotovosti.


Můžete vydělat nejméně 100 000 eur bez jakékoli investice. Na co čekáš? >>>