Požár semifinále Ligy mistrů

Po 0 -3 na turné, v co jiného může Simeoneův tým doufat.

Atletico na turné na Santiago Bernabeu hrálo špatně. Simeoneho tým prohrál 0:3, všechny tři góly vstřelil Ronaldo. Dnes se Simeone nemůže spolehnout na Fernandeze, Vrsaljka, Juanfrana a Jose Gimeneze. Poslední tři jsou pro Simeoneho důležité absence. Godin vypadl ve víkendovém utkání šampionátu, ale to Simeonemu nezabrání v startu. Simeone má tři důležité absence, takže musí začít s Hernandezem jako pravý obránce.

Skutečné S Pepem, Balem a Carvajalem, kteří jsou všichni zraněni, nemohu ani teď počítat. V útoku ale může počítat s Ronaldem a Benzemou. Jedinou otázkou, kterou Zidane stále má, je, zda začít s Danilem nebo Nachem jako pravým obráncem. Isco je překvapením Zidana v útoku spolu s Benzemou a Cristianem Ronaldem. Isco může nahradit Moratu a Jamese Rodrigueze, kteří budou na lavičce.

V posledních 11 zápasech, které odehrál Real Madrid v Lize mistrů, padly minimálně tři branky. Real Madrid skóroval minimálně dvakrát v 10 z posledních 11 zápasů Ligy mistrů. Real prohrál pouze jednou z posledních 15 zápasů Ligy mistrů.
 
59131a6b2142b_1494424171.png
 

Je možné, že se Real Madrid kvalifikuje do finále v Cardiffu, aniž by prohrál s Atléticem.
Vsadím na šanci dvojnásobek X2 + více než 1,5 gólu v SuperBet