Serena Williamsová se chce pomstít Angelique Kerberové

Máme tu poslední výjimku. I když by mnozí rádi viděli konfrontaci mezi sestrami Williamsovými, myslí si, že finále Serena Williams - Angelique Kerberová je mnohem příjemnější. Jak si jistě pamatujete, oba se setkali začátkem tohoto roku na Australian Open, kde Kerberová dokázala zvítězit ve třech setech.Hráči mají za sebou mimořádně zajímavou historii. Serena dosud vyhrála nejméně 5 ze 7 přímých setkání. Pokud nyní zvítězí, vyrovná Serena rekord Open Age Steffi Grafové, která dokázala vyhrát 21 grandslamových titulů. Později by tak měl šanci tento rekord překonat v září na US Open. Mnozí říkali, že německá hráčka nebude schopna vyhrát další důležitý turnaj, a toto je její šance, jak jim ukázat, že se mýlili.

 

Cele doua jucatoare au o istorie extrem de interesanta. Serena a castigat nu mai putin de 5 dintre cele 7 intalniri directe de pana acum. In cazul in care se va impune si acum, Serena va egala recordul din era Open stabilit de Steffi Graf, care a reusit sa-si adjudece 21 de titluri Grand Slam. Astfel, ar avea sansa ulterior sa bata acest record in luna septembrie, la US Open.

 

De cealalta parte, Angelique Kerber se lupta pentru cel de-al doilea titlu Grand Slam. Multi au spus despre jucatoarea din Germania ca nu va reusi sa castige alt turneu important, iar aceasta este sansa ei de a le demonstra ca nu au dreptate.

 

Sázení

| || 544

Dupa cum probabil era de asteptat, Serena este favorita in opinia caselor de pariuri. Unibet například vám dává kurz 1,29, pokud vsadíte na její vítězství. Ale Kerberovo vítězství na Australian Open nebylo zapomenuto a hráč nemá příliš vysoký kurz (1,87).