Sevilla je doma proti Basileji

Sázka proti FC Sevilla doma v této sezóně se zdá být jedním z nejneinspirovanějších rozhodnutí pro hazardního hráče. Španělé, i když nezažili nejlepší sezónu ve své historii, byli na stadionu Raoma Sancheze Pisjuana extrémně silní a povzbuzovala je v současnosti jedna z nejzarytějších galerií ve Španělsku. A to si hráči Basileje nesmírně uvědomují. Jejich dnešní mise je extrémně obtížná, a aby se dostali přes andaluský tým, budou muset studenti Urse Fischera předvést svůj nejlepší fotbal.

 

Sevilla se dostal do Evropské ligy v této sezóně skončil 3. ve své skupině Ligy mistrů. Tam tým zaznamenal dvě vítězství a 4 porážky, oba úspěchy zaznamenal doma. Jediným týmem, který ve Španělsku uspěl, byl Manchester City. Ale fakt, že prohrál každý ze 3 venkovních zápasů, vypovídá o letošní sezóně pro Sevillu. Jak na šampionátu, tak v evropských soutěžích mohla větší důslednost v soupeřových zápasech těžce zatížit studenty Unaie Emeryho Sevilla a Basilej

 

Cotele caselor de pariuri pentru meciul dintre Sevilla si Basel

 

Sportingbet

Unibet | || 553

Winmasters

NetBet

Fortuna

FC Sevilla

1,40

1,42 || | 577

1.45

1,41

1,42 | || 589

FC Basel

7,50

7,75

6,80

7,25

7,50 || | 612

 

V šampionátu je Sevilla aktuálně na 5. místě, 5 bodů za Villarrealem . Domácí vítězství potřebovalo vrátit tým do boje o poslední místo v Lize mistrů, ale teprve se uvidí, zda se jim podaří rozdíl do konce šampionátu vyrovnat. Abyste pochopili, jak špatná je situace na silnici, stačí se podívat do týmových statistik. Seviila nemá žádné venkovní vítězství, minimálně 9 remíz a 5 porážek. Na druhou stranu na svém hřišti zaznamenal pouze dvě porážky a 13 vítězství v řadě, naposledy proti Villarrealu.

 

I když tedy nedal žádný venkovní gól, Sevilla nastoupí jako favorit a kurzy sázkových kanceláří to jen zvýrazňují. Pokud by se Andalusané dostali do čtvrtfinále soutěže, byli by o krok blíže k jednomu z největších výkonů ve své historii: třetí trofeji Evropské ligy v řadě. Cesta je ale ještě dlouhá a Španělé mohou na cestě čelit extrémně těžkým soupeřům, jako jsou Borussia Dortmund nebo Liverpool. Basilej má vážné důvody bojovat o letošní finále. Pokud bude přítomen v posledním dějství Evropské ligy, Švýcaři budou hrát na vlastním stadionu. A Unai Emery rozpoznal jejich přednosti a schopnost postavit se svým soupeřům. "Jsou extrémně soutěživý tým, který si ví, jak si kdykoliv vybrat soutěžní modely potřebné. V prvním kole zvolili silnou defenzivu a od první minuty nám dali vědět, že to bude dlouhé dvoukolo. chtěli vyhrát, ale v první řadě se chtěli ujistit, že jsme nevyhráli."Nula-nula byl dobrý výsledek. Zítra máme příležitost dokázat, že díky našim kvalitám dokážeme projít tímto setkáním," řekl trenér Sevilly.

 

Nu trebui, insa, sa uitam ca si Basel are motive serioase sa lupte pentru a ajunge in finala din acest an. In cazul in care va fi prezenta in ultimul act din Europa League, elvetienii vor evolua chiar pe propriul stadion. Iar Unai Emery le-a recunoscut meritele si capacitatea de a pune probleme rivalilor. "Sunt o echipa extrem de competitiva, care stie sa-si aleaga modelele competitive necesare in orice moment. In prima mansa au ales sa fie puternici pe plan defensiv si ne-au dat de inteles din primul minut ca va fi o dubla mansa lunga. Au vrut sa castige, dar, in primul rand, au vrut sa se asigure ca nu castigam. Ei stiu ca pornim drept favoriti dar au calitatile necesare pentru a ne invinge si au aratat asta in primul meci. Suntem perfect constienti de dificultatea meciului si avem nevoie de fani. Zero-zero a fost un rezultat bun. Maine, avem ocazia de a demonstra ca putem trece de aceasta intalnire gratie calitatilor noastre", a declarat antrenorul Sevillei.