Čtvrtfinále Ligy mistrů v házené mužů

Barcelona - Kiel je čtvrtfinále, velmi zajímavý duel, mezi týmem, který měl celou sezónu senzační formu a ve skupinách nebyl ani jednou poražen, a německým týmem, který i když už pár sezón nemá nejlepší tým, dokáže se vyšvihnout na úroveň ostatních bojovníků v fáze kvalifikace Ligy mistrů.

Kiel předvedl výborný zápas na turné, na vlastním hřišti, i když odchází s druhou šancí, pravý kraj útoku chytající vysněnou formu, pravý křídelník Marko Vujin s 10 góly a krajní pravice Niclas Ekberg se 6 Xavier Pascual musí – a tentokrát přijmout zvláštní bezpečnostní opatření na této straně obrany a pokusit se zničit Vujina, jehož vrhací síla na velké vzdálenosti je dobře známá. Landin a Wolff měli také dobrý zápas, ale aby měli šanci se kvalifikovat, musí udržet stejné skóre nebo dokonce překonat sami sebe, Barcelona je na svém hřišti skutečný hurikán. S ohledem na hru Španělů po celou sezónu však extrémně homogenní a zkušený tým, ale také prvotřídní trenér, dokráčí k vítězství minimálně na 4 branky.

Pont: Barcelona (-3,5) @ 1,63 Unibet

PSG si v této sezóně v Lize mistrů nepředstavuje nový neúspěch, jiný výsledek než zisk trofeje je synonymem katastrofy. Říkám to proto, že tým, který má trenér Serdarusic k dispozici, je vysněný, s mnoha členy francouzské reprezentace, v současnosti zdaleka nejlepší na světě, jako jsou Karabatic, Narcisse, Omeyer nebo Remili, kteří společně s dánským Hansenem a německým Gensheimerem je rozhodně nejhodnotnějším týmem na světě.

Szeged prokázal své limity na turné, když nedokázal držet krok s Francouzi až do konce, nakonec prohrál o 3 branky, což je podle mého názoru ve Francii nepřekonatelná výhoda. Tady bude mít PSG po svém boku veřejnost a myslím, že znovu odehrají dobrý zápas a získají nové vítězství, které jim dodá dobrou morálku pro Final Four. Se 14 vítězstvími a remízou v posledních 15 zápasech jsou Pařížané ve výborné formě a jedinou možností je dnes pro ně vítězství, a to velmi průkazné, říkám, s rozdílem minimálně 5 branek.

Tip: Paris HB (-1,5) @ 1,66 Unibet