Situatia in La Liga inaintea ultimelor etape

Jako téměř v každé sezóně se v La odehrává souboj o titul Liga, protagonisty jsou Real Madrid a Barcelona. Do konce zbývají ještě 3 etapy, každý chybný krok Katalánců se rovná ztrátě titulu.
 
Oba týmy jsou bodově nerozhodné, ale Real Madrid má o zápas méně než Katalánci. Barcelona musí do konce sezony ještě hrát doma s Villarrealem a Eibarem a venku s Las Palmas. Naopak Real Madrid se v Seville střetne se Santiago Bernabeu a venku v Granadě, Celtě Vigo a Malaze. Útěchou Barcelony je, že mají výhodu na přímých schůzkách, což jim pomáhá v případě nerozhodného výsledku.
 
Na třetím místě je Atlético Madrid následované Sevillou se 3 body. Posledně jmenovaný je 5 bodů za Villarrealem a je velmi těžké uvěřit, že ztratí své místo v play-off Ligy mistrů. Místo toho se o dvě místa v Evropské lize bojuje mezi Villarrealem, Bilbaem a Sociedadem, přičemž rozdíl mezi těmito třemi jsou pouhé dva body.
 
Sociedad se však kvalifikuje do Evropské ligy a může zůstat mimo, pokud Alaves vyhraje finále Copa del Rey proti Barceloně, což je téměř nemožné. Sázky ale existují, protože 5. místo půjde přímo do skupin Evropské ligy. Rozdíl mezi Real Sociedad a Eibar je 7 bodů, takže Sociedad může klesnout pouze teoreticky.
 

590adcb958051_1493884089.png
Zdroj fotografie: www.wikipedia.org
 
Vzhledem k tomu, že ve dvou etapách se venku střetne s Realem Madrid, ale o víkendu ji čeká duel doma, bude mít Sevilla jako 4. velmi obtížný úkol získat poslední místo, které ji kvalifikuje přímo do skupin Ligy mistrů. půda s Real Sociedad. Až v poslední fázi čeká Andalusany snadný zápas, doma se střetnou s Osasunou. Atlético Madrid má tedy velkou šanci skončit na třetím místě, ve 3 etapách se střetne na domácí půdě Eibar a Bilbao a venku na Betisu. Domácí zápasy nejsou tak jednoduché, ale je těžké uvěřit, že tým vedený Diegem Simeonem přijde o třetí místo.
 
V boji o 5. místo se Villarreal střetne na vlastním hřišti s La Corunou, venkovními duely s Barcelonou a Valencií, těžké venkovní zápasy budou moci využít Bilbao a Sociedad. Baskové, kteří v posledních 7 zápasech získali 6 vítězství, se doma střetnou s Leganes, venku Alaves a Atletico Madrid. Pokud jde o Sociedad, utká se na vlastní půdě s Malagou a venku se Sevillou a Celtou Vigo. Pravděpodobnost je vysoká, že dva ze 3 týmů skončí nerozhodně, což znamená, že Sociedad nemá výhodu přímých zápasů s Villarrealem ani Bilbaem, zatímco Villarreal má výhodu přímých zápasů s Bilbaem.
 

Downgrady jsou známy


Pokud jde o základ žebříčku, Osasuna a Granada jsou již sestupující, třetím týmem, který půjde do druhé divize, je 90% Gijon. Na 17. má Leganes náskok 6 bodů před Gijonem, ale obě setkání s ní prohrála. Ve zbývajících 3 etapách se Gijon setká s Las Palmas a Betis doma a Eibar venku, v tomto pořadí, zatímco Leganes se setká s Betis a Alaves doma a Bilbao venku.
 

Kolik sázek antepost zde můžeme najít?


Sázková kancelář Betano je dobře připravena na sázení na základnu La Ligy se 4 takovými sázkami. Jde o vítězný tým, třetí tým, který sestoupí, první s rozhodujícími přihrávkami, ale také tým, který skončí první v pořadí mezi Bilbaem a Sociedad. Velký boj je o vítěze titulu nejlepšího rozehrávajícího, zde bojují 3 hráči. Jedná se o Suareze, Kroose a Neymara. Suarez má aktuálně 12 asistencí, Kroos 11 a Neymar 10.
 
Jakou bezpečnou sázku jste našli? >>>

Zdroj feat.5: www.footyheadlines.com