Situatia in Ligue 1 inaintea ultimelor etape

V Ligue 1 je velmi možné zažít překvapení, Monako je na vrchol šampionátu, 3 body před PSG a 6 před Nice. Byl by to osmý titul v historii klubu, poslední získal v sezóně 1999-2000.
 
Navíc Monako těží z lepšího gólového rozdílu než PSG a má spoustu sporů. Takže, aby PSG získalo titul, muselo by vyhrát všechny zápasy a Monako by remizovalo a utrpělo dvě porážky, což je prakticky nemožné, vezmeme-li v úvahu, že více jsou 3 etapy. Věci se vyjasnily v minulém kole, kdy Nice porazilo PSG a přiblížilo se tak na 3 body za ním. Nice nemůže ztratit místo v Lize mistrů, rozdíl mezi ní a Lyonem je 20 bodů.
 
Zajímavý boj se svede o dvě místa v Evropské lize, bojují o ni 3 týmy. Jedná se o Lyon, Bordeaux a Marseille, přičemž vzdálenost mezi těmito 3 týmy jsou pouhé dva body. Saint-Etienne je na 7. místě, 6 bodů za Marseille, s nedodělky, které bude hrát venku před Monakem. Navíc se s PSG potká až do konce šampionátu. 6. místo povede také do Evropské ligy, pokud PSG porazí Angers ve finále francouzského poháru, což je docela pravděpodobné.
 

590c3f09d8a79_1493974793.png
www.wikipedia.org
 
Za předpokladu, že PSG vyhraje Coupe de France, je Ligue 1 první nejvyšší ligou, ve které známe 3 týmy, které půjdou do Ligy mistrů, ale také 3, které půjdou do Evropské ligy. Lyon, Bordeaux a Marseille ale na tento aspekt určitě spoléhat nebudou a pokusí se vyhrát všechny zbývající zápasy.

 
Který tým se s větší pravděpodobností kvalifikuje přímo do skupin Ligy mistrů?


V následujícím textu si povíme o souboji mezi PSG a Nice. Pařížané budou v případě nerozhodného výsledku ve výhodě, vzhledem k tomu, že první baráž v Ligue 1 je brankový průměr. Proto aby se Nice posunulo na druhé místo, mělo by vyhrát všechny zápasy a PSG by mělo udělat dva chybné kroky. Jediný výlet pro PSG bude se Saint-Etienne, kde by mohli udělat špatný krok, ale těžko uvěříme, že Pařížané nevyhrají v domácích zápasech s Bastiou a Caen, i když oba zoufale potřebují body
 
Na druhou stranu, Nice se až do konce šampionátu potká venku s Marseille a Lyonem a doma s Angers, těžko uvěřit, že získá jen vítězství. PSG má tedy na 99,9 % jistotu 2. místa, protože o titulu se už nemůže mluvit. Ve 4 zápasech, které ještě musí odehrát, se Monakové potkají doma Lille a Saint-Etienne a venku Nancy a Rennes. Dvě vítězství se rovná osmému titulu v historii. || English 550
 

Těsný boj o skupiny Evropské ligy


Jak můžete vidět na obrázku výše, 4. a 5. místo vedou přímo do skupin Evropské ligy. Ze tří má nejlepší rozdíl gólů Lyon, následovaný Marseille, ale je třeba poznamenat, že Lyon bude hrát také po splatnosti. Ve zbývajících 3 etapách nejsnazší Lyon Zdá se, že to má, a Marseille nejtěžší. Takže si myslíme, že Lyonnais získají přímou kvalifikaci ve skupinách Evropské ligylyonezii credem ca vor obtine o calificare directa in grupele Europa League.
 
V předposledním kole se Bordeaux doma střetne s Marseille, pravděpodobně nám tento zápas osvětlí druhý tým, který postoupí do skupin Evropské ligy. Mimo hru s Marseille se Bordeaux venku střetne se Saint-Etienne a Lorientem, zatímco Marseille se utká doma s Nice a Bastia.
 

Pět týmů bojuje o záchranu ze sestupu


Na rozdíl od ostatních nejvyšších lig v Ligue 1 neznáme žádné sestupující týmy a poslední má pouhé 3 body. Z nich má Dijon zdaleka nejlepší gólový rozdíl. Dijon také těží z nejlepšího programu a Bastia z nejhoršího, následuje Nancy, Lorient a Caen. Takže si myslíme, že Bastia a Nancy budou sníženy přímo a Lorient půjde dolů k přehradě. || Česky: 567 cunoastem nicio formatie retrogradata. Emotii in aceasta privinta au Lorient, Dijon, Caen, Nancy si Bastia, diferenta dintre locul 16 si ultimul fiind de doar 3 puncte. Dintre acestea, cel mai bun golaveraj il are de departe Dijon. De cel mai bun program beneficiaza tot Dijon, iar de cel mai prost Bastia, urmata de Nancy, Lorient  si Caen. Asadar, opinam ca Bastia si Nancy vor retrograda direct, iar Lorient va cobori pe loc de baraj.
 

Co můžeme vsadit u sázkových kanceláří?


Na sázkaře || si můžeme vsadit na vítěze mezi Monakem a Nice, Monaky jsou hodnoceny známkou 1,01, sestupující týmy včetně play-off, ale také nejlepší umístění na konci mezi Marseille a Bordeaux, Nantes a Bordeaux, resp. Saint-Etienne a Lyon. || | 573 888sport gasim nu mai putin de 8 pariuri antepost  pentru Ligue 1. In afara pariurilor clasice precum castigatoarea competitiei, golgheterul si autorul celor mai multe pase de gol, mai putem miza pe castigatoarea dintre Monaco si Nice, monegascii fiind cotati insa cu 1.01, echipele retrogradate, incluzand play-offul, dar si cea mai buna pozitie la final dintre Marseille si Bordeaux, Nantes si Bordeaux, respectiv Saint-Etienne si Lyon.

Plaseaza si tu pariuri antepost pe Ligue 1 >>>
 
Zdroj feat.3: www.youtube.com