Situatia in Premier League inaintea ultimelor etape

Z Premier League uběhlo 35 etap, ale stále dost týmů hrát. Situace v čele tabulky je poměrně horká, ale sestupující týmy se zdají být známé.
 
Jako obvykle začneme v horní části tabulky, kde má vedoucí Chelsea náskok 4 bodů před Tottenhamem, oba odehráli 34 zápasů. Na třetím místě je Liverpool, 8 bodů za Tottenhamem, ale také s jedním zápasem více než oba. Kormorány ohrožuje Manchester City, který sice ztrácí 3 body, ale má na kontě 34 zápasů.
 

590adc06a4e22_1493883910.png
Zdroj fotografie: www.wikipedia.org
 

Kdo má větší šanci na poslední místo v Lize mistrů?


O postup do Ligy mistrů o bod za "citizens" bojuje se stejným počtem zápasů také Manchester United. Šesté místo okupuje Arsenal, s jedním zápasem méně než oba týmy v Manchesteru, ale také 5 bodů za Manchester United. Everton je na sedmém místě, bez šance na sestup, ale není příliš mnoho na to, aby šel nahoru. To proto, že odehrála o dva zápasy více než "kanonýři", i když rozdíl mezi ní a Londýňany jsou dva body.
 
Ve zbývajících 4 zápasech se Chelsea střetne doma s Middlesbrough, Watford a Sunderland a venku s West Bromwichem. Pro Chelsea tedy existuje poměrně malá šance na ztrátu titulu. Tottenham už nemůže ztratit druhou pozici. Aby skončili na posledním stupínku vítězů, neměli by „kormoráni“ ztratit žádný zápas, možná maximálně dva body. Liverpool se střetne se Southamptonem a Middlesbrough a venku s West Hamem || English 540
 
Manchester City se do konce sezóny střetne s Crystal Palace, Leicesterem a West Bromwichem a venku s Watfordem. Jeho rival Manchester United se v poslední fázi utká s Crystal Palace, venku ho ale čekají dva velmi těžké zápasy, jeho soupeři jsou Arsenal, Tottenham a Southampton. Je proto velmi těžké uvěřit, že „rudí ďáblové“ dostanou místo v Lize mistrů alespoň prostřednictvím Premier League.
 
Na druhou stranu Arsenal může stále doufat ve 4. místo, ale za to by měl doma porazit Manchester United, Sunderland a Everton, respektive venku Southampton a Stoke, což je dost těžké. Náš verdikt je tedy takový, že Chelsea, Tottenham, Liverpool a Manchester City půjdou do Ligy mistrů a Arsenal, Manchester United a Everton do Evropské ligy. || English: 544
 
Pokud jde o "červenou zónu", Sunderland a Middlesbrough jsou již sníženy, i když pouze teoreticky. Jediným otazníkem je třetí sestupující tým, kterým je aktuálně Swansea. Nasbírala 32 bodů, o dva méně než Hull, 17. místo. Crystal Palace vede o 6 bodů před Swansea a z 99,9 % se zachránila před sestupem. Takže bitva o záchranu bude mezi Swansea a Hullem, obě s 35 hrami. || Česky: 546
 
Do konce sezóny se Swansea střetne doma s Evertonem a West Bromwichem a venku se Sunderlandem, zatímco Hull se utká se Sunderlandem a Tottenhamem a Crystal Palace venku. Hull je na vlastním hřišti v záviděníhodné formě, po dvou zápasech bez porážky přichází i Swansea. Těžko říct, kdo zůstane v Premier League, ale s první šancí Hull začíná. Při rovnosti bodů je prvním kritériem pro nerozhodný výsledek gólový průměr a zde má Swansea výhodu, ale není vidět.
 

Co si o této situaci myslí bookmakeři?


Když se předtím zmíníme o sázení, první dům, který nás napadne, je Betano, hlavně kvůli bohaté nabídce pro každý šampionát, pokud mluvíme o fotbale. Pokud jde o Premier League, Betano nám nabízí nejméně 13 sázek antepost. Samozřejmě, ve většině případů je výsledek docela předvídatelný.
 
Zajímavé jsou sázky na tým, který sestoupí a vyhne se sestupu, pokud Leicester skončí v top 10 nebo ve druhé polovině tabulky, kdo se stane nejlepším střelcem a kdo bude první v rozhodujících přihrávkách. Momentálně je Lukaku první v žebříčku střelců s 24 úspěchy, následuje Harry Kane a Diego Costa s 21 a 19 góly. Lukaku je hodnocen 1,33 za to, že se stal střelcem gólu, a Kane 6,00. Pokud jde o kolemjdoucí, De Bruyne má 13 asistencí a Eriksen a Sigurdsson mají 12. Betano dává De Bruyneovi 1,6, aby získal titul, 2,3 Eriksen a 6,5 ​​Sigurdsson.
 
Najděte sázku na základnu, která má podle vás největší šanci na úspěch, a umístěte ji >>>
 
Zdroj feat.3: www.footyheadlines.com