Situatia in Serie A inaintea ultimelor etape

Do konce sezóny Serie A máme ještě 4 etapy, Juventus lze dosáhnout pouze teoreticky na vrcholu žebříčku.
 
Takže ‚‘ Stará dáma‘‘ vyhraje pátou sezónu v řadě, což je nový rekord v Serii A. Bude to první získaná trofej z možných 3, Juventus bojující o Ligu mistrů, ale také o Coppa Italia. Druhé místo obsadil AS Řím, která je na jednom místě před Neapolí. Normálně Neapolci již nemohou ztratit místo v Lize mistrů, rozdíl mezi nimi a čtvrtým Laziem je 7 bodů.
 
Kromě Lazia jsou místa v Evropské lize aktuálně obsazena Atalanta a AC Milán. Tým vedený Vincenzem Montellou má malou šanci na postup, rozdíl mezi ním a Atalantou je 5 bodů. Inter a Fiorentina také doufají v poslední evropské místo, rozdíl oproti AC Milán je 3, respektive 4 body.
 

590c3d64d4074_1493974372.png
Zdroj fotografie: www.wikipedia.org
 

Známe všechny 3 týmy, které budou hrát Ligu mistrů


Boj o druhé a poslední místo, které vede přímo do skupin Ligy mistrů, je poměrně tvrdý, v případě nerozhodného výsledku má AS Řím výhodu. "The Wolves" mají v následujících dvou fázích velmi obtížný program, setkají se doma s AC Milán a Juventusem. || Česky: 547 In ultimele doua runde AS Roma le va avea ca adversare pe Chievo in deplasare si pe Genoa pe propriul teren.
 
Neapol se naopak do konce šampionátu střetne na vlastním hřišti s Cagliari a Fiorentinou a venku s Turínem a Sampdorií. Je tedy velká šance, že Neapolci ukradnou pozici „vlků“ na posledních sto metrech. || English 550
 

Zdá se, že o týmech, které budou hrát Evropskou ligu, je také rozhodnuto


Rozdíl mezi Laziem a AC Milán je 8 bodů, takže Lazio nemá jak přijít o přímé místo ve skupinách Evropské ligy. Zdá se, že totéž uspěje Atalanta, která utrpěla pouze jednu porážku v posledních 14 zápasech Serie A. Bude se však hrát velmi důležitý zápas ve dvou kolech, kdy se Atalanta střetne doma s AC Milán. Kromě toho zápasu se Atalanta znovu střetne samostatně. hřiště na Chievo a venkovními soupeři budou Udinese a Empoli. Během této doby se AC Milán utká doma s AS Řím a Bologna a venku s Cagliari.
 
Program "ďáblů" nás nutí pochybovat o tom, že se umístí na evropské místo, nejschopnější ho překonat je Inter, "Nerazzurri" mají vyšší brankový rozdíl, vzhledem k tomu, že oba přímé zápasy skončily výsledkem 2:2. Inter se do konce šampionátu střetne doma se Sassuolem a Udinese a venku s Janovem a Laziem. Vzhledem k tomu, že Inter získal v předchozích 5 kolech pouze jeden bod, je pro nás těžké uvěřit, že může dělat nároky na 6. místě.
 
Fiorentina zaostává o 4 body za "ďábly", má rovněž handicap přímých setkání. Navíc se „violová skupina“ střetne na vlastním hřišti s Laziem a Pescarou a venku se Sassuolem a Neapolí, takže jim nenabízíme žádnou šanci na evropské poháry.
 

Malá šance Crotone vyhnout se sestupu


Pokud jde o "červenou zónu", Pescara a Palermo jsou již sestupující, Crotone je také o krok blíže Serii B. Má o 4 body méně než Empoli, na 17. místě, ale také výhodu přímých zápasů, zdá se, že je to její jediná šance. Ve zbývajících 4 zápasech se Crotone střetne na vlastním hřišti s Udinese a Laziem a venku s Pescarou a Juventusem. Aby měl Crotone další šanci na záchranu, musí v další fázi porazit Pescaru. || Česky: 568
 
Empoli získala 7 bodů v předchozích 4 etapách, takže nevidíme její sestup, zvláště když se v příštím kole střetne s Bolognou na vlastním hřišti a v poslední etapa venku v Palermu. 5 bodů před Crotone je Bologna, ale hluboce pochybujeme, že sestoupí, zvláště když se ve dvou etapách střetne s Pescarou na vlastní půdě.
 

Kde můžeme uzavírat sázky antepost?


Bookmaker, kde najdeme spoustu sázek antepost, je 888sport. Kromě zisku mistrovského titulu, jmenování nejlepšího střelce a nejlepšího přihrávajícího si zde můžeme vsadit na tým, který ve finále obsadí druhé místo, ale také na duel Interu s AC Milán (kdo získá nejvíce bodů) nebo tým, který bude downgradovat. Jak jsem upřesnil výše, myslíme si, že Neapol skončí na druhém místě a AC Milán před Interem, kurz je 1,85 a 1,55, nelze je kombinovat. lístek.
 
Pokud jde o pořadí nejlepších střelců, situace je zde poměrně komplikovaná, Belotti a Dzeko jsou aktuálně nerozhodní, s 25 úspěchy, následuje Icardi s 24 góly a Higuain, s 23 góly. Ti z 888sport nabízejí kurz 2,5 pro Džeka na získání titulu nejlepšího střelce, 3,25 pro Belottiho, aby tak učinil, Icardi je kotován s 5,00 a Higuain se 7,00. Co se týče přihrávek na branku, zde vede Callejon s 10 přihrávkami, následovaný ne méně než 6 hráči s 9 gólovými přihrávkami. U 888sport má Callejon na výhru tohoto ocenění kurz 2,00, Candreva 3,5, Salah 5,00 a Felipe Anderson, Insigne a Suso 8,00.
 
Vyberte sázky na outpost, o kterých si myslíte, že vyhrají >>>
 
Zdroj feat.1: www.mundonapoli.it