Slovacia must win, Lituania - Slovacia

Dva týmy přišly po diametrálně odlišných stavech, domácí po třech porážkách v řadě, všechny venku a bez vstřeleného gólu, 0:2 s Anglií, 0:3 s Českem a 0:4 s dnešními soupeři (č. sobota). = == Slováci, i když byli přátelští, zaznamenali zklamání, 0-6 se Švédskem a 1-3 s Ugandou!! to je jen několik příkladů, v kvalifikaci mají tři po sobě jdoucí vítězství 3:1 na Maltě a 4:0 s Litvou respektive 3:0 se Skotskem doma.

Doua echipe care vin dupa stari diametral opuse, gazdele dupa trei infringeri consecutive, toate in deplasare si fara gol marcat, 0-2 cu Anglia,0-3 Cehia si 0-4 cu adversarii de azi (n.r. simbata).

Slovacii desi in amicale au avut evolutii dezamagitoare, 0-6 cu Suedia si 1-3 cu Uganda!! sunt doar citeva exemple, in calificari au trei victorii consecutive 3-1 in Malta si 4-0 cu Lituania respectiv 3-0 cu Scotia acasa.

Očekávám však, že v sobotu trenér Jan Kozák své svěřence namotivuje natolik, že nakonec Rozhodující příspěvek a další tři body do tabulky přinesou Adam Němec, Juraj Kucka, Martin Škrtel a Marek Hamšík.


Slovensko přes 1,5 gólu
cota 2,05
100 lei

Hamsik jakýkoli gól
dětská postýlka 2,85
100 lei

Betano