Španělsko vs Polsko - sázkové kurzy, tipy a informace

Dne 19. června 2021 od 22: 00, Španělsko a Polsko střetnou se ve druhém kole skupin EURO 2020. Představí se národní tým Luise Enriqueho opět doma - v Seville (Estadio de La Cartuja). Oba národní týmy tento závěrečný turnaj začaly špatně a měly by hrát dnes večer. || English: King James Version 530

Španělsko, pass-pass .. a je to!

Dupa cum ne-a obisnuit de-a lungul anilor, Spania este regina paselor in Europa. Fara folos insa de aceasta data, pentru ca tiki-taka nu ai aduce de foarte mult timp rezultate. Dovada am avut-o in partida de debut a ibericilor la EURO 2020, contra reprezentativei Suediei. Nordicii nu au avut nicio intentie ofensiva si au invintat-o pe Spania la joc.

Totusi echipa nu a reusit sa puna prea multa presiune si a ratat cateva ocazii imense prin Alvaro Morata sau Gerard Moreno. Sunt atacanti care nu se pot compara cu vechea garda Fernando Torres sau David Villa.

Cele doua nationale au remizat alb, insa spaniolii se pot considera norocosi, dupa ce Isak a fost foarte aproape sa marcheze pe un contra-atac. Pentru o victorie astazi contra Poloniei, Unibet dává Iberianům kurz 1,40.

  • Pravděpodobný tým: Simon – Gaya, Torres, Laporte, Llorente – Ruiz, Koke, Alcantara – Torres , Morata, Sarabia

Lewandowski nemohl nic dělat

Naděje polských fanoušků jsou spojeny s Robertem Lewandowskim. Špička polské reprezentace je ale úplně jiná než Bayern Mnichov. Při porážce 1:2 proti Slovensku byla Lewa zcela izolována v soupeřově boxu - aniž by mohla příliš riskovat.

To je pochopitelné. RL9 je zvyklý si s ním hrát se Sanem, Gnabrym, Goretzkou nebo Mullerem – lidmi, kteří ho vždy postaví do nebezpečných situací. Místo toho hraje národní tým s Jozwiakem, Zielinskim nebo Klichem. Je to obrovský rozdíl, a proto Polsko nemůže vyhrát zápas pro jednoho hráče. || English: King James Version (1)

Krychowiak este suspendat astazi dupa cartonasul rosu incasat cu Slovacia, lasand un gol imens la centrul terenului. Bookmakeři dává Polákům na výhru kurz 7,80.

  • Pravděpodobný tým:  Szczesny - Rybus, Bednarek, Glik, Bereszynski - Moder, Klich, Linetty - Zielinski, Lewandowski, Jozwiak

Španělsko vs Polsko - informace a statistiky

  • Dva národní reprezentanti se naposledy střetli v roce 2010. Poté Iberians vyhrál se skóre 6- 0 přátelský zápas
  • Poslední oficiální duel mezi těmito dvěma se datuje do roku 1959. Španělsko porazilo Polsko v předkole EURO se skóre 3:0
  • Iberové jsou neporaženi oficiální nebo přátelský zápas v roce 2021
  • Španělský národní tým doma prohrál naposledy v říjnu 2018 ve 2:3 s Anglií v Lize národů

Španělsko vs. Polsko - sázkové tipy

Je jasné, že pass game nefunguje. Zdá se však, že Iberians má tento styl hry ve své DNA a nepředpokládám, že by na něj hned teď rezignovali. Myslím, že hra začne na stejné notě, Polsko se zabarikáduje v defenzivě a Španělsko pomalu. Tentokrát je velmi pravděpodobné, že Iberové najdou vítězství, ale po přestávce.