Zobrazit na "Stadio San Paolo"!

Neapol

První etapa jim vyšla dobře, když po 10 minutách hry otevřeli skóre přímo na Santiago Bernabeu, ale po dalších 10 minutách tabulku upravil Karim Benzema a přivedl Real k remíze. Ve druhém poločase Neapolci zklamali své fanoušky, kteří cestovali do Madridu, protože Toni Kroos a Casemiro měli příležitost skórovat a nezaváhali s tím, čímž přitvrdili tabulku až do konce (3-1). || | 530 = == K problémům tohoto týmu se přidala první říjnová porážka a hráči vypadali, že jsou ve slabé formě. Pro ně následovalo vítězství proti Chievu, ale po týdnu prohráli doma s Atalantou (0:2) a Juventusem (3:1). Nakonec se vzpamatovali a vyhráli před AS Řím přímo v hlavním městě (1-2).

La problemele echipei se adauga si aceasta infrangere, fiind prima din luna octombrie, iar jucatorii pareau ca sunt intr-o forma slaba. Pentru acestia a urmat o victorie impotriva celor de la Chievo, dar dupa o saptamana au pierdut pe teren propriu in fata celor de la Atalanta (0-2) si in fata celor de la Juventus (3-1). Intr-un final si-au revenit si au castigat in fata celor de la AS Roma chiar in capitala (1-2).

Pouze jedna z těchto porážek přišla na Stadio San Paolo, vyhrál 8 z posledních 13 zápasů ve všech soutěžích na něm. Real Madrid je však mnohem lepším týmem než ty, které Neapol v poslední době potkává.

Real Madrid

Hosté byli o víkendu bez Garetha Balea, Alvara Moraty a Cristiana Ronalda, ale dokázali se prosadit proti Eibaru (1-4) přímo na jejich hřišti. Do týmu se vrátili Bale a Morata, ale také Ronaldo, který byl tento víkend nejistý, protože je ve formě, aby uhájil své šance na kvalifikaci.

Ve všech soutěžích vyhráli 7 z posledních 10 zápasů a prohráli pouze jednou. Naposledy prohráli o dva góly loni v dubnu, stejně jako venku z Wolfsburgu v Lize mistrů. Hra s vysokým skóre bude dnes večer nevyhnutelná. Z posledních 19 odehraných zápasů vstřelilo 16 z nich alespoň 3 branky.

Un joc cu un scor mare va fi inevitabil in aceasta seara. In ultimele 19 partide disputate, 16 dintre ele au avut minim 3 goluri marcate.

Pravděpodobné týmy:

Neapol (4-3-3): Reina- Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam- Zielinski, Jorginho, Hamsik- Callejon , Mertens, Insigne

Real Madrid (4-3-3): Navas- Danilo, Pepe, Ramos, Nacho- Rodriguez, Casemiro, Modric- Bale, Benzema, Ronaldo