Sportivi romani cu sanse la medalie la Jocurile Olimpice de la Tokyo

Před olympiádou několik top online sázení ukazuje kurzy na všechny sporty, které se budou hrát na velké události. Téměř všechny sporty také těží z kurzů alespoň jednoho domu. V následujícím tedy představíme rumunským sportovcům reálné šance na medaile podle bookmakerů.

Rumuni s šancemi na medaile na olympijských hrách 2020 – Ana Maria Popescu (šerm)

Po tolika olympiády, na které rumunský ženský tým bojoval o medaili, už máme kvalifikovanou sportovkyni jen v Tokiu. To je Ana Maria Popescu, která na olympijských hrách získala dvě medaile. Řeč je o stříbru z roku 2008, vyhrál v mači jednotlivců a o zlaté medaili z roku 2016, vyhrál s týmem.

Ve věku 36 let je Ana Maria Branza, jméno, které jí přineslo prohlášení jako sportovkyně, na své poslední olympiádě, alespoň jako sportovkyně. Byla by škoda neukončit kariéru medailí z lesklého kovu. Toto je hlavní favorit v testu meče. Ana Maria má kvótu 5,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com následují Jihokorejec Choi In-Jeong, Brazilka Nathalie Moellhausen a Číňanka Sun Yiwen. Individuální zkouška mečem žen se uskuteční 24. července.

Rumunky s šancí na medaile na OH 2020 - Nicoleta Bodnar / Simona Radis (veslování)

Velmi velké naděje na medaili máme zlato od dvou zástupců ve dvojveslici. Řeč je o Nicoletě-Ancutě Bodnarové a Simoně Radisové. Ti dva jsou uvedeni s první šancí, ve velkém boji s dvojicí z Nového Zélandu. Podíl románků je 2,20 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Semifinále se odehraje 26. července, finále pak 28. července.

Rumuni s šancí na medaile na OH 2020 – Alina Vuc (volné zápasy)

Na OH 2016 závodila Alina Vuc bez většího úspěchu, prohrála na osmém místě. Nyní sedmadvacetiletá sportovkyně závodí v kategorii do 50 kg a má druhou šanci soutěž vyhrát. Hlavním favoritem je ázerbájdžánská bojovnice Mariya Stadnik, Vuc je citován s 3,50 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Kategorie zápasu do 50 kg volným stylem začne 6. srpna, boj o medaile se odehraje 7. srpna

Rumuni s šancí na medaile na OH 2020 - Elena Beleaga / Livia Cozmiuc (veslování)

La dublu vasle categorie usoara feminin le avem ca reprezentante pe Gianina-Elena Beleaga si pe Ionela-Livia Cozmiuc. Cele doua au sansa a treia la castigarea unei medalii de aur, la egalitate cu Italia, cotate fiind cu 5,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com První dvě oblíbené posádky na zlaté medaile jsou Spojené království a Nizozemsko. Semifinále a rekvalifikace se konají 25. července, finále pak 27. července.

Rumuni s šancemi na medaile na olympijských hrách 2020 – David Popovici (plavání)

Novou senzací rumunského plavání je David Popovici. V pouhých 16 letech Popovici nedávno překonal dva světové rekordy juniorů. Pro seniory to bude o něco těžší, ale Popovici je uváděn s třetí šancí na 100 metrů volný způsob a se čtvrtou šancí na 200 metrů volný způsob.

Na 100 m volný způsob má první šanci Američan Caeleb Dressel, následovaný Australanem Kylem Chalmersem. Na 200 m volný způsob má první šanci na zlatou medaili Litevec Danas Rapsys, následovaný Skotem Duncanem Scottem a Britem Thomasem Deanem. Finále 100 m volný způsob, kde je David Popovici hodnocen 3,75 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com je 29. července, série 27. července a semifinále 28. července. Finále běhu na 200 m volný způsob, kde je šance Rumuna na vítězství 6,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com se koná 27. července, série 25. července a semifinále 26. července.

Rumuni se šancemi na medaile na OH 2020 - Albert Saritov (volný zápas)

Romanul naturalizat care cucerea medalia de bronz in 2016 are si acum sanse importante la o medalie. Saritov are sansa a treia la a castiga proba de 97 kg, cu o cota de     6,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Hlavním favoritem je Rus Abdulrashid Sadulaev, následovaný Američanem Kylem Snyderem. Test do 97 kg začíná 6. srpna, závěrečné fáze proběhnou 7. srpna.

Rumuni s šancemi na medaile na OH 2020 – Osm rámů s mužskými kormidly (veslování)

Rumunská posádka 8 + 1 startuje se šestou šancí, má kvótu 12.00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Bylo by hezké získat medaili v mužské akci, se kterou jsem na minulé olympiádě nepočítal. Velká Británie a Německo jsou velkými favority na zlatou medaili, Rumunsko může reálně doufat v bronzovou medaili. Série tohoto testu se koná 25. července a finále 30. července.

Rumuni s šancemi na medaile na olympijských hrách v roce 2020 - Adriana Alincai / Iuliana Buhus (veslování)

Dvojice, která bude reprezentovat Rumunsko ve veslování, se umístila se šestou šancí, remizovala s USA. Hlavním favoritem je Nový Zéland, následovaný Kanadou a Austrálií. Double frame test (pár) proběhne 27. a 29. července. Semifinále se tedy hraje 27. července a finále 29. července.

Rumunky se šancí na medaile na OH 2020 - Laura Ilie (sportovní střelba)

V ženské 10 m vzduchové pušce máme rumunskou sportovkyni s šancemi na medaile. Ve skutečnosti je jedinou zástupkyní Rumunska v tomto sportu. Řeč je o Lauře-Georgetě Ilieové, která v roce 2019 získala tři zlaté medaile: dvě na mistrovství Evropy a jednu na Evropských hrách. Laura Ilie má šestou šanci vyhrát zlatou medaili s kurzem 7,00 Logoul casei de pariuri Betano pariuri sportive - e-sazkovekancelare.com Kvalifikace i finále se odehrají 24. července.

Rumuni s šancemi na medaile na olympijských hrách 2020 - Marian Dragulescu (gymnastika)

Náš nejzkušenější sportovec v olympijském týmu je gymnasta Marian Dragulescu. Ve věku 40 let získal Dragulescu ve své dlouhé kariéře 3 olympijské medaile: jednu stříbrnou a dvě bronzové. V roce 2004 získal všechny medaile: jednu bronzovou s týmem a další dvě v jednotlivcích

Nyní bude Dragulescu závodit ve skocích, kde je pátým favoritem na zlatou medaili. Hlavním favoritem je Ukrajinec Igor Radivilov, následovaný Jihokorejcem Jeahwanem Shinem a Francouzem Lorisem Frascou. Finále skokového testu se koná 1. srpna

Rumuni s šancí na medaile na OH 2020 - Andreea Ana (volné zápasy)

, zejména v kontaktních sportech, ale, podle sázkových kanceláří je Andreea Ana uvedena s pátou šancí. Soutěžit se bude v kategorii do 53 kg, jejíž osmé kolo se uskuteční 5. srpna a druhý den se bude bojovat o rekvalifikace a medaile

Romani cu sanse la medalii la JO 2020 - Kriszta Incze (lupte libere)

V kategorii do 62 kg máme Krisztu Inczeovou, která poprvé na olympijských hrách reprezentuje Rumunsko. Incze je uveden s pátou šancí, osmá se koná 3. srpna a další den rekvalifikace a boj o medaile.

Rumuni s šancemi na medaile na OH 2020 – Alin Alexuc (řecko-římský zápas)

V kategorii do 130 kg máme Alina Alexuca, který se umístil se sedmou šancí na zlato medaile. Na olympijských hrách v letech 2012 a 2016 závodil, ale bez vynikajících výkonů. V roce 2012 prohrál v kvalifikaci a v roce 2016 ve čtvrtfinále. Test do 130 kg začíná 1. srpna, o medaile se bude bojovat 2. srpna.

Rumuni s šancemi na medaile na olympijských hrách 2020 – Robert Glinta (plavání)

Jeden z rumunských vlajkonošů bude soutěžit na 100 m znak. Glinta byl také přítomen na olympijských hrách 2016, ale nezískal žádnou medaili. Nyní má osmou šanci na zisk zlaté medaile. Finále mužů na 100 m znak se koná 27. července, série 25. července a semifinále 26. července.