Nastavte si své měsíční sázky pro sportovní sázení

Sázení na online sázení nabízí mnoho výhod, jednou z nejdůležitějších je diverzifikovaná nabídka. Chcete-li se dozvědět více o výhodách online sázkových kanceláří, přečtěte si tento článek.
 
Ale tato jejich velkorysá nabídka v kombinaci s tím, že si můžeme sázet kdykoliv u počítače / telefonu, může vést i k neuváženým gestům uživatelů. Když říkáme nepromyšlená gesta, máme na mysli umístění vyšší sázky, než jsme plánovali na začátku tohoto intervalu nebo než jsme si mohli dovolit. To se může stát z různých důvodů: dojem, že sázka, kterou se chystáte uzavřít, má velmi vysokou šanci na úspěch, obdržení „bezpečného tipu“ atd.
 

Jak se můžeme finančně ukáznit?


Mnohokrát si uvědomíme, že jsme to se sázkami v tom intervalu (den / týden / měsíc) přehnali, ale říkáme si, že příště budeme v tomto ohledu střízlivější. Prostě platí známé pořekadlo, zvláště v sázení platné, totiž "kalkulace doma se neshoduje s tím na veletrhu" a příště zase překročíme přidělený rozpočet.
 
Abychom tomu zabránili nebo alespoň snížili riziko, že se to stane, musíme jednat. Nejúčinnější z nich je nastavení pevného rozpočtu každý týden nebo měsíc věnované sportovnímu sázení. Jistě, pokud jste nadšení pro kasino a/nebo poker, doporučujeme i zde nastavit pevný rozpočet, ale ne více, než si můžete dovolit ztratit. Mimochodem, toto by mělo být motto každého gamblera: nikdy neinvestujte více, než si můžete dovolit prohrát. Koneckonců, naše očekávání ohledně sázení na sport by měla být nízká a sázení by mělo být pouze rekreační činností, jak je tomu v mnoha zemích. Bohužel jen málokdo má takovou mentalitu.
 

Dokument Excel je řešením pro všechny poznámky, které si chceme dělat


Vrátíme-li se však k investicím, velmi užitečným nápadem by bylo, kdyby byl tento rozpočet zaznamenán někde, kde jej můžeme snadno vidět, nejlepším příkladem je uložte jej do dokumentu aplikace Excel z našeho počítače. Zde si můžeme určit, jaký rozpočet chceme na každý měsíc, a naším úkolem je ho svatě respektovat. Pozor, zde musíte zohlednit celkové výdaje, nikoli příjmy, protože rozpočet nemusíme asimilovat se ztrátami.
 
Pokud si například nastavíte rozpočet na sázení 200 Kčměsíčně, přestanete, když investujete tuto částku peněz, bez ohledu na to, zda jste vyhráli 300 lei nebo 150 lei. Jistě, pokušení pokračovat ve hře je velké, zvláště když ten měsíc nevyděláváte, ale to znamená sázkovou disciplínu, první krok k úspěchu v této poměrně riskantní oblasti. Abychom byli méně ovlivňováni generovanými výdělky, nebylo by špatné, kdybychom v tom excelovém dokumentu předávali pouze výdaje daného měsíce, výdělky ne. || | 555 = ==
 

Proč přestat, když jsem dosáhl zisku?


Pokud jste však po vyrovnání rozpočtu plánovaného na daný měsíc v přebytku a chcete pokračovat, můžete to udělat, ale ne chaoticky, ale podle dobře naplánovaného plánu, než začnete sázet. Pokud byl tedy počáteční rozpočet 200 lei a vaše výhry jsou například 260 lei, můžete sázet, ale pouze do doby, než dosáhnete zisku 250 lei. Pokud překročíte zisk 300 lei, spodní práh se stane 300 lei, pokud překročíte 350 lei, práh se stane 350 lei a tak dále. Základní myšlenkou je pokusit se generovat vyšší zisk, ale bez promrhání příliš velkého počátečního zisku (ten, který jste měli po dokončení rozpočtu 200 lei). | 561
 
Zpočátku může být lpění na sportovním sázení docela obtížné, i když si říkáte, že nikdy nebudete schopni sebedisciplíny. Neustále opakování akce vás nutí si na ni zvyknout, takže se po chvíli vejdete do vámi nastaveného týdenního / měsíčního rozpočtu. A jakmile se to stane, uvidíte, že ztráty ve střednědobém a dlouhodobém horizontu nebudou tak velké, aby se uplatňovalo toto pravidlo, které může dokonce generovat zisk.
 

Závěry

 
  • Chaotické sázení bez jakékoli disciplíny často vede k neúspěchu
  • Nenechte se zmást tipem, který vy nebo v horším případě ostatní vidí jako vítěze z 99 % a buďte ' ' zelená ''
  • Nikdy nesázejte více, než si můžete dovolit prohrát
  • Rozpočet je dobré nastavit v dokumentu aplikace Excel na začátku každého měsíce. || 574 = == Rozpočet nezohledňuje výhry, ale pouze výdaje
  •  Bugetul nu tine cont de castiguri, ci numai de cheltuieli
  • I když v prvních měsících překročíte limit přidělený rozpočtu, opakováním této akce se nakonec můžete se do toho rozpočtu vejít. || Česky 581