Steaua Bucuresti – Dinamo Bukurešť, rumunské derby v Ligovém poháru

Dnes večer na National Arena , Steaua Bucuresti má v tomto návratu ze semifinále Ligového poháru po prohře v kole nepravděpodobným výsledkem 4:1 téměř nemožný úkol.
 

58b6aa9212964_1488366226.jpg

Dinamo vyšlo z krize velmi dobře, řešením se zdá být přivedení Cosmina Contra do čela týmu a nyní je velmi blízko postupu do play off a finále Ligového poháru, poté, co ve finále porazilo velké rivaly 4:4. kolo. 1. Na druhou stranu FCSB prochází velmi turbulentním obdobím, kdy kvůli velmi špatným výkonům hráčů Steauy přibývají ostřejší reakce majitele směrem k technickému personálu v čele s trenérem Reghecampfem.

Reghecampf si uvědomuje, že je velmi těžké vrátit toto 4-1, nicméně prohlašuje, že hlavním cílem je vyhrát tento zápas, protože jde o souboj hrdosti, vítězství nad smrtelným rivalem, který přináší hráčům dobrou morálku pro následující zápasy. I když mají velkou převahu, neočekávám, že trenér červených psů použije ultra defenzivní taktiku, ale bude hrát otevřeně a bude se snažit zajistit si kvalifikaci ve finále vstřeleným gólem.

Dinamo zažívá v setkáních s FCSB velmi dobré období, psi neprohráli ani jeden z posledních 7 zápasů, zaznamenali 5 remíz a 2 vítězství, a to i v předchozích 2 zápasech 3-1 a 4-1. 3 z posledních 4 zápasů skončily minimálně 4 vstřelenými brankami a dnes si myslím, že nás čeká další show a mnoho gólů jak na hřišti, tak na tribunách, kde budou příznivci Dinama přítomni v hojném počtu.

Reghecampf bez debat hodí do ofenzivy vše, co má, pokusí se rychle skórovat a co nejvíce se pokusí vrátit to 4-1. Bude to těžké, ale určitě se najdou v obraně a Dinamo má hráče do protiútoků, kteří dokážou spekulovat s prázdnými prostory a umí skórovat. Sázím na otevřený zápas s mnoha góly.

Tip: Více než 2,5 gólu @ 1,80 Unibet