Strategie snadného vydělávání peněz se mezi rumunskými sázkaři prosazuje

Spousta strategií, které lze použít sportovní sázení šíří internet, ale jen málo z nich skutečně přináší ovoce, když ne krátkodobě, tak dlouhodobě.
 

58edd7c11a605_1491982273.jpg

Nejúspěšnější strategií je podle nás Easy Money a důvod vysvětlíme níže. Pro tuto chvíli řekněme, že tato strategie spočívá v vsazení na tiket celé výhry z předchozí sázky nebo reinvestování celé výhry, abychom použili jinou definici. Pokud například začneme se sázkou 100 jednotek a vyhrajeme sázku, jejíž kurz je 1,2, budeme mít 120 jednotek. Ty umístíme na jiný tiket, jehož celkový kurz je rovněž 1,2 a potenciální zisk 144 jednotek. Všichni zkušení sázkaři samozřejmě znají strategii a mnozí ji pravděpodobně i použili.
 
Řeknete si, že je to riskantní strategie, ale vůbec to tak není, pokud nevynutíte kurzy. Je pravda, že teoreticky můžeme přijít o celou banku, kterou jsme doposud nashromáždili. Mnohokrát, když sázkař prohraje tiket kvůli jednomu, dvěma nebo více výběrům, narazíme na konstrukci „Prohrál jsem X lei“, kde X ve skutečnosti představuje částku, kterou mohl vyhrát, nikoli sázku.
 
To je také případ strategie Snadné peníze, kde obecně přemýšliví sázkaři začínají z nevýznamného vkladu pro ně. Pokud strategie nefunguje a nedosáhnete požadovaného kroku, ve skutečnosti ztratíte pouze počáteční částku, nikoli tu, kterou jste dosáhli po ní. I když tomu rádi říkáme „strategie chudého muže“, protože můžete začít i na 2 lei a dostat se například na 10 lei během krátké doby, může se k tomu přiblížit kdokoli, přičemž počáteční sázka je nastavena. banka, kterou máte.
 

Je lepší umístit jednu sázku na jeden nebo více tiketů?


Obecně se doporučuje vsadit na tiket jednu jedinou sázku, pokud chcete mít vyšší šanci na úspěch, protože touto myšlenkou se řídí mnoho profesionálních sázkařů. Když ale aplikujeme strategii Easy Money, myslíme spíše na výběry, které mají nízký kurz a automaticky i vysokou šanci na úspěch. Takže si myslíme, že umístit na tiket dva nebo tři zápasy není velké riziko, ale ne více, a všechny výběry by měly mít kurz pod 1,1. Pokud chceme umístit 4 výběry, musíme se ujistit, že všechny kurzy jsou pod 1,05. Již minimálně 5 výběrů na tiketu může mít nechtěný obrat.
 
Nezřídka jsem se setkal s lidmi, kteří tvrdili, že skuteční sázkaři se na tak malé kurzy nehodí. Špatně! Cílem gamblera je vyhrát peníze, jakoukoli strategii a jakýkoli kurz, který by použil. S metodou Easy Money máte ještě větší šanci na úspěch než s jinými metodami, a to i přesto, že k dosažení konečného cíle je potřeba více kroků. Pokud ale provedeme srovnání, jednoznačně bychom preferovali dlouhou dobu trvání k dosažení našeho cíle a malé riziko než krátkou dobu trvání a vysoké riziko.

 
Kolik mohu vydělat, když riskuji velmi málo?


Pokud se rozhodnete použít tuto strategii, doporučujeme první krok (počáteční vklad) provést na začátku měsíce nebo v době, která je pro vás významná. Také doporučujeme, aby byly podány jedna, dvě, maximálně 3 sázky/tikety za den, v závislosti na sportovní nabídce.
 
Abychom přišli s konkrétními příklady, řekněme, že začneme 1. května (číslo příštího měsíce) a uzavřeme jednu sázku / tiket denně po dobu 30 dnů s celkovým kurzem 1,05. || | 559 Miza de start va fi 100 lei si vom miza in fiecare zi, pana pe 30 mai. Daca vom aplica acest plan cu succes, dupa 10 zile vom avea 163 lei, dupa 20 zile 265 lei, a po 30 dnech 454 lei. Na konci měsíce jsme tedy mohli svůj počáteční vklad znásobit asi čtyřiapůlkrát. Pokud na cestě klopýtneme, ztratíme pouze počáteční vklad (100 lei) a další měsíc začneme znovu. V zásadě, pokud začneme se stejným vkladem a stejným vkladem po dobu 4 měsíců, budeme ziskoví, pokud v jednom z nich dokončíme všechny kroky.
 

Závěry

 
  1. Strategie Easy Money zahrnuje reinvestování celého zisku z předchozího kroku
  2. Míra rizika je v případě této strategie poměrně malá
  3. V případě špatným krokem ztratíte pouze počáteční vklad
  4. Šance na úspěch se zvyšují se snižujícím se kurzem
  5. Tiket s více než 4 událostmi se nedoporučuje, bez ohledu na to, jak malý je kurzy jsou