Next Minute Goal Strategy

Jednoduchým vyhledáváním na internetu najdete spoustu strategií, které lze aplikovat na sportovní sázení, z nichž některé
Podívejte se zde na nejznámější a stojí za vyzkoušení

Tyto strategie jsou známé již mnoho let a lze je použít v jakémkoli sportu, na jakékoli akci. Před pár lety však byla přinejmenším v Česká republika objevena mimořádná strategie v tom smyslu, že ji nelze nikde a stejně aplikovat. Toto je strategie „Next Goal Minute“, kterou lze použít pouze na pouze pro živé sázení na fotbal.
 
Pravděpodobně o tom mnozí z vás slyšeli a pravděpodobně toho využili, protože strategie má velmi vysokou šanci na úspěch. A taková úspěšná strategie se rychle šíří. Pokud chcete s takovou strategií začít, musíte vědět dvě věci: o střední břeh k moři a spoustu volného času ke sledování zápasů. || | 543 = ==
 

thumb_598b37dd1597a_1502296029.jpg

 
Proč velká banka? Protože každý krok, který uděláte, vyžaduje rostoucí podíl. Proč volný čas? Protože na výhru sázky je možné čekat i 90 minut. Jak jsem řekl výše, strategie je použitelná pouze pro živé fotbalové sázení. Ne všechny zápasy této možnosti těží, ale lze ji nalézt ve všech hlavních fotbalových ligách, zejména v Evropě. Také pouze jedna sázková kancelář s licencí od ONJN nám dává příležitost uzavírat sázky na tuto strategii. Toto je pravděpodobně nejoceňovanější domov online || || 549 cea mai apreciata casa online.

Co obnáší strategie příští minuty? || | 552

Din oferta acestei case de pariuri vybíráme zápas, ve kterém si myslíme, že bude bodováno. Ideální by bylo, kdyby se ten zápas vysílal živě, tady není problém takové zápasy najít. Všimnete si, že existuje možnost, která nás žádá, abychom vsadili na interval dalšího cíle, který je 10 minut. Na začátku určitého intervalu může být kurz na vstřelení gólu 3,00, ale je možné dosáhnout 5,00. Jak se 10minutová perioda blíží ke konci, šance se samozřejmě zvýší.
Alternativou k této strategii je sázka na možnost Více než 0,5 cíle, ale není to vždy tak ziskové jako strategie „Minuta dalšího cíle“. Proto budeme sázet na každý interval, že padne první gól, ideálně zvolit kurz vyšší než 3,00. Použijeme tedy metodu “ Fibonacciho řetězec k určení sázky každého intervalu.

Pokud například v intervalu 1-10 vsadíme 10 lei na to, že bude označen, v intervalu 10-20 vsadíme také 10 lei, v intervalu 20-30 vsadíme 20 lei ( 10 + 10), při 30-40 vsadíme 30 lei (10 + 20) a tak dále, dokud nepadne první gól. Pokud padne například ve 32. minutě, kurz na gól v rozmezí 30-40 je 4,00, vyděláme 120 lei, investice je 70 lei. Všimli jsme si tedy, že máme zisk 50 lei (více než 50 %).

Jak mohu co nejlépe využít tuto strategii?

Až si na tuto strategii zvyknete, můžete provádět několik schémat, díky nimž máte šanci získat vyšší zisk. Vzhledem k tomu, že se s blížícím se koncem intervalu budou kurzy zvyšovat, můžete počáteční sázku rozdělit na dvě části, jednu na každý 5minutový interval, takže získáte přibližně stejný zisk v obou případech
 
Předpokládejme, že v intervalu 5-10 zápasu je kurz na vstřelení gólu 8,00. Takto rozdělíme 10 lei, které jsme chtěli umístit na celý interval 1-10. Vsadíme tedy 7 lei na začátku intervalu na to, že se zaregistruje, při kvótě 4,00 a 3 lei v 5. minutě, pokud se do té doby nezaregistruje, při kvótě 8,00. Pokud padne řekněme v 7. minutě, vyděláme 7 * 4 + 3 * 8 = 53 lei, s investicí pouhých 10 lei.
 
Banku můžete dokonce rozdělit na 3, jeden vklad na 1-10, jeden na 5-10 a jeden na 7-10. Je pravda, že pokud dáte gól v 9. minutě, vyhrajete hodně, ale tuto možnost bych na 100 % nedoporučoval, protože hrozí zablokování kurzu těsně před podáním sázky na tento interval v důsledku trest nebo zranění a nebude k dispozici do příštího intervalu (10-20). Tato strategie byla také námi testována a ukázala se jako skutečný úspěch. || Čeština: 572

Concluzii

  1. Strategie „Minuta dalšího cíle“ se vztahuje pouze na živá fotbalová utkání;
  2. Strategie může trvat celý zápas; a 16 -20 atd.)
  3. Castigurile pot fi foarte mari, mai ales daca imparti un interval (plasezi pariuri pe gol intre minutele 1-5, dar si 6-10; 11-15, dar si 16-20 etc.)

Začněte s touto strategií u této sázkové kanceláře nyní