Strategie přijaté na online pokerových turnajích

I když ne tolik jako v jiných zemích, v Česká republika jsou i amatéři pokeru, někteří dokonce díky tomuto sportu dosahují významných zisků (konečně byl oficiálně uznán jako sport).
 
Ale nemůžete očekávat, že pár měsíců nebo dokonce týdnů po vaší první pokerové hře budete neustále vydělávat velké peníze. Pokerový hráč musí získat několik kvalit, které přicházejí časem, zde se vztahují k rokům, nikoli několika měsícům.
 

Podívejte se v tomto článku na vlastnosti, které potřebujete pro hraní pokeru na vysoké úrovni

 
Mnoho pokerových hráčů, které můžeme zařadit do kategorie amatérů, chce, aby výsledky byly vidět na vlastní kůži už od prvního týdne, nebo je něco takového téměř nemožné. V tomto smyslu dělají chybu, která se jim může stát osudnou, v profesionálním pokeru nepředstavitelnou, totiž chamtivost. V touze vyhrát co nejvíce v této online hře, ať už je to Cash game, sit & go nebo turnaj, si vynutí své štěstí v naději, že bohyně Fortuna bude na jejich straně.
 
To se může stát jednou, dvakrát, ale toto štěstí nemůže trvat donekonečna. Na druhou stranu, pokud jste || English 541 chibzuit si indeajuns de prudent, insa nu foarte, fiindca prudenta excesiva nu este buna in poker, můžete skončit vyhrávat konzistentně.
 

Největší cenový fond je v turnajích


Ze 3 typů her (Cash, Sit & Go a turnaje) se nám zdá nejjednodušší sit & go, protože zde čelíte několika soupeřům (maximálně 9, obecně). Hry o peníze jsou nejnebezpečnější protože jednou hrou můžete prohrát celou částku peněz, kterou jste si přinesli ke stolu.
 
594f73bd33806_1498379197.jpg
Zdroj fotografie: www.gamesreviews.com
 
Ale v případě Sit & Go je hlavní fond malý a málokdy se mu podaří vydělat více. V případě cash stolních her jsou výhry z jedné ruky obecně malé, není vyloučeno, že později přijdete o veškerý zisk a ještě více.
 
V případě turnajů, ale pokud maximálně využijete vlastnosti uvedené v odkazu výše, můžete mít krásnou postavu, která skončí na prvních místech, v takovém případě máte desítky nebo dokonce svůj vlastní buy-in. Profesionální hráč to však nedělá, ale In functie de acest buy-in si de cat reprezinta el din banca ta totala esti tentat sa adopti o maniera mai ofensiva sau mai defensiva in ceea ce priveste mainile jucate in turneu. Un jucator profesionist nu procedeaza insa asa, ci bude přistupovat jak ke hrám s malými finančními prostředky, tak ke hrám s velkými finančními prostředky stejně.
 

Jaký je správný přístup v pokerovém turnaji?


Zde nebudeme příliš diskutovat o akcích, které je dobré provádět v závislosti na vaší handě, ale více nás zajímá okamžik, kdy je doporučeno sázet. Většina turnajů, které najdete ve 3 online kasinech, kde můžete hrát poker online, má pozdní registraci, kterou někteří preferují, ale jiní ošklivou. Tato pozdní registrace může trvat několik desítek minut nebo dokonce hodin (zejména v případě turnajů s vysokým buy-inem).
 
Víme, že to může být frustrující, ale proto vám doporučujeme starat se o svou hru a nezobrazovat statistiky turnaje (kde jste, počet registrovaných hráčů nebo žetony, které má poslední hráč, který je aktuálně na výherních místech) během první hodiny nebo dokonce prvních dvou hodin po registraci. Všechny tyto aspekty mohou negativně ovlivnit vaši hru.
 
Místo toho vám doporučujeme přihlásit se do turnaje hned od začátku, protože pak jsou blindy malé. To vám umožňuje riskovat více, ale s mírou, v raných fázích. Pokud například Big Blind nepředstavuje více než 5 % žetonů, které máte, můžete dorovnat hodnotu Big Blind, pokud máte kartu vyšší než 10 (J, Q, K nebo A) a jednu nad 6 ( 7,8, 9 nebo 10).sa va inscrieti la turneu inca de la inceput, deoarece atunci blindurile sunt mici. Asta va permite sa riscati mai mult, insa cu masura, in fazele incipiente. Spre exemplu, daca Big Blindul nu reprezinta mai mult de 5% din jetoanele pe care le aveti, puteti da Call valorii Big Blindului daca aveti o carte peste 10 (J,Q,K sau A) si una peste 6 (7,8,9 sau 10).
 
Pokud máte pár méně než 7 nebo pokud jsou obě karty v ruce vyšší než 10, můžete zvýšit sázku až na 5násobek hodnoty Big Blind, v závislosti na celkovém počtu žetonů, které máte, podmínkou je, že | || 578 ca nimeni sa nu mai fi dat raise inaintea voastra. Pokud máte pár větší než 10, můžete dokonce dát all-in, ale je velmi důležité, aby tento all-in byl dříve flop. Pokud dáte jednoduchý raise, váš soupeř může být po kartách na flopu ve vedení. Pokud půjdete all-in před flopem, pravděpodobnost přijetí flopu je výrazně nižší než prosté navýšení.
 
Současně, pokud máte dostatek žetonů a stále zbývá několik hráčů, kteří budou vyřazeni do hodnocení cen, doporučujeme zůstat na stránce mimo (pouze hrát, případně Big Blind). To proto, aby se předešlo nepříjemným překvapením. Po zadání cen budete moci hrát trochu uvolněněji, bez tlaku, což může být velmi dobré.
 

Závěry

 
  • Z turnajů můžete vyhrát více než ze sit & go a cash games
  • Doporučuje se zaregistrovat se od začátku turnaje, i když je výhodná pozdní registrace || | 595 = == V počátečních fázích hry, kdy je velký blind malý, můžete více riskovat, ale nepřehánějte to
  • In primele faze ale jocului, cand big blindul este mic, iti poti asuma mai multe riscuri, insa nu exagera
  • Posaďte se, když jste blízko k výhře | || 599
 

Toto je místnost, kde máte velkou šanci vyhrát ceny v pokerových turnajích