Švédsko a Wales se připravují na Euro 2016

Vzhledem k výkonu dvou národních týmů během kvalifikačního období bychom očekávali, že Wales být upřednostňován před Švédy. Situace je ale tentokrát jiná. Wales byl nedávno poražen Ukrajinou v přátelském utkání v březnu. Také z posledních zápasů hraných v jakémkoli formátu, Velšané prohráli 3 a vyhráli pouze jeden. Navíc prohráli poslední 3 zápasy se Švédy a poslední 4 přátelské zápasy venku a vstřelili jeden gól.

 

Švédsko samozřejmě v loňském roce také nezaujalo. Zlatan Ibrahimovič a spol se sotva kvalifikovali na Euro, protože museli hrát hráz proti Dánsku. A nedávno uspěli pouze jednou bílou remízou v domácím přátelském utkání se Slovinskem. Další dva zápasy skončily vítězstvím a porážkou. Švédský národní tým nevyhrál žádný z posledních 3 domácích zápasů a utká se s waleským národním týmem se 3 výhrami, remízou a dvěma vítězstvími v posledních 6 venkovních zápasech. || 540

 

De fapt, aceasta a fost una dintre cele 3 remize ale suedezilor din ultimele 5 amicale. Celelalte doua meciuri s-au terminat cu o victorie si o infrangere. Nationala Suediei nu a castigat niciunul dintre ultimele 3 meciuri de pe teren propriu si va avea in fata o nationala a Tarii Galilor care a inregistrat 3 victorii, o remiza si doua victorii in ultimele 6 meciuri in deplasare.

 

Pariere

 

Ti, kteří uvažovali o sázení na Wales, musí vzít v úvahu jednu důležitou věc. Gareth Bale je skutečně zpět, ale po minulém týdnu finále Ligy mistrů je velká šance, že v zápase se Švédy zůstane na lavičce. Velšané také nebudou moci sázet na || English 545 Joe Ledley, Joe Allen ci Hal Robson-Kanu, cu totii fiind accidentati. In aceste conditii, sunt de parere ca suedezii sunt favoriti. Victoria lor este cotata cu 2.00 la Unibet.