Sunt pariurile pe victoria outsiderelor mai avantajoase pe termen lung?

ať už se bavíme o fotbale nebo jiném sport, prohrát, někteří mají tu smůlu, že nevyhrají, i když tým, který odešel s první šancí, měl kurz menší než 1,10
 
Určitě se vám to stalo, pokud jste odehráli dostatek sázek. Pokud ne, stane se vám to. Pouze v případě, že nezměníte taktiku a nebudete usilovat o sázky na vítězství outsiderů, nebo pokud ne, na to, že pokryjí marži nabízenou příslušnou online sázková kancelář. Mnoho sázkařů se tomu usmívá, v poslední době se takové sázky, zejména ty živé, množí a vycházejí z premisy „lépe prohrát s velkým kurzem než s malým“. Tyto vysoké sázky lze zároveň uzavírat s nízkým vkladem, aby uživateli nebylo líto případné prohrané sázky. Rozsudek se zdá být finančně dobrý, ale jsou sázky na vítězství outsiderů z dlouhodobého hlediska výhodnější?
 

Jak zjistíme, které sázky na vítězství outsiderů jsou lepší?


Je zřejmé, že statistiky hrají klíčovou roli při výběru tohoto typu sázky. Zde odkazujeme na statistiky posledních přímých setkání, na poslední zápasy domácích, hostů hostů, ale také na míru únavy týmů, absence, formu okamžiku, umístění v umístění nebo motivaci týmu. Je ale důležité vědět, jak dopadly poslední zápasy týmů, které se proti sobě postavily, protože jsem se setkal s mnoha případy, kdy výsledky klamou, soupeř má spoustu příležitostí a druhý tým využil jedinou příležitost. Pokud se většině těchto statistik, nebo dokonce všem, outsiderovi daří lépe, pak to může být překvapením. Pokud jste v časové tísni nebo se necítíte na analýzu zápasu s ohledem na všechny výše uvedené faktory, můžete udělat něco, co nedoporučujeme, ale co by mohlo být úspěšnější než v případě důkladného rozboru dané hry. . Jde o umístění sázek outsiderů na celou fázi tohoto šampionátu. Pokud zvolíte tento způsob, nedoporučoval bych sázet na fázi fotbalu, ledního hokeje nebo jiných sportů, ve kterých by zápasy mohly skončit remízou.

 

Jaké strategie mohu použít k minimalizaci ztrát?


Pokud jste se rozhodli něco změnit ve způsobu sázení a rozhodli se tak neustále spoléhat na outsidery, musíte mít dobře propracovanou strategii. Je důležité se od této strategie neodchýlit nebo ji neměnit, pokud máte dlouhou dobu bez chycení sázky. Je pravda, že takové sázky nejsou vůbec výherní, nebo jinými slovy, ne každý je pro ně stvořen. Na internetu se dá najít spousta strategií jednoduchým hledáním, každý den po dobu dvou týdnů můžete jednu zkoušet, ale ne na peníze, ale na papír nebo nejlépe v excelovském dokumentu . Nebo, pokud jste netrpěliví a chcete strategii vyzkoušet přímo za skutečné peníze, doporučujeme se zaregistrovat u sázkové kanceláře Maxbet (klikněte zde pro recenzi). Proč Maxbet? Protože nabízí největší registrační bonus po jediném vkladu. Jedná se o 100 % vložené částky až do výše 900 Kč. Poté můžete po dobu dvou týdnů vyzkoušet jakoukoli strategii, kterou chcete, hrát prakticky za peníze sázkové kanceláře. Během těchto dvou týdnů nemusíte splnit ani obratové podmínky, stihnete je do 40 dnů od skladu, takže je máte čas splnit i po uplynutí dvou týdnů. Pokud je nebudete chtít splnit, přijdete pouze o bonus, vámi vložená částka je bez omezení. Jedinou podmínkou, aby tento bonus nebyl stažen z vašeho účtu před vypršením jeho platnosti, je, že na tiket nevložíte sázku vyšší než 200 GBP.
 
Závěrem lze říci, že sázka na vítězství outsiderů může být z dlouhodobého hlediska výhodná, pokud vás inspiruje k jejich výběru, i když nebudou vyhrány tak často jako sázka s nižším kurzem, čehož si musíme být vědomi. . Měli byste mít také dobře propracovanou strategii, než se rozhodnete pro takovou, kterou můžete v Maxbetu vyzkoušet více. Důvod výběru tohoto domu jsem napsal výše. Nedoporučujeme však zkoušet strategii Martingale, která se zaměřuje na zdvojnásobení vkladu v případě prohrané sázky. Samozřejmě, pokud vsadíte na kurz alespoň 4,00, můžete svou sázku zdvojnásobit i po dvou nebo třech prohraných sázkách, ale i tak se zdá, že v tomto kontextu dost riskantní strategie.